2737
2734
من ۲۶سالمه...متاهلم و پرستار..و چون بین ادامه تحصیل و کار گیر کردم و خانواده شوهرم اذیتم میکنن حرص م ...

من ۲۶ سالمه متاهلم و معلم و چون بین ادامه تحصیل و کار گیر کردن خانواده خودم اذیت می کنن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۲۶ سالمه متاهلم و معلم و چون بین ادامه تحصیل و کار گیر کردن خانواده خودم اذیت می کنن 

آقا هستین؟معلمی که خوبه ولی باید کنارش یه شغل آزاد داشت با این وضعیت...اگر سرمایه اولیه خوبی دارین شغل آزاد به تنهایی جواب میده البته یکی دو سال اولش دخل و خرج یکیه باید دید چه کاری درآمدش بیشتره و به اصطلاح رو بورسه..به نظرم ادامه تحصیل فقط تا دکتری تازه اونم در بهترین شرایط هیئت علمی میشه آدم و حقوقش اونقد خوب نیست فقط پرستیژ کار بالاست و اسم دکترش..ادامه کار بهتره تو مسیر درست...من شغلم سخته وگرن به ادامه تحصیل فکر نمیکردم 

2728
من ارشد گرفتم معلمم شدم  دوست داشتم دکترامم بگیرم

یکی از آشناهای ماهم معلم هست و مجرد و ۲۷ سالشه و ارشد هم دارد ولی میگه نمی خوام فعلا برای دکتری بخونم دوست داره ازدواج کنه فعلا که موردی نیست.....

الان شما بچه دارید؟