2733
2739
عنوان

خیلی ناراحتم 🥺🥺🥺🥺شوهرم تو دعوا

| مشاهده متن کامل بحث + 451 بازدید | 50 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😭😭😭😭خیلی دوسش دارم وگرنه طلاق میگرفتم😭😭😭😭خیلی گوه اخلاقه البته گاهی

نگو اینجوری عزیزم ادم وقتی یکیو دوست داره گوه اخلاقیشم دوست داره چون منم به دردت دچارم😂😂کاریش نمیتونی بکنی فقط صبور باش و یاد بگیر باهاش چه شکلی رفتار کنی همین. همه ادما رو میشه باهاشون رابطه خوبی داشت فقط باید بلد باشی چی کارش کنی. تو که انقدر دوسش داری یاد بگیر همسرتو. بفهمش. بعد برات شیرین میشه همه چی 

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤
2728
این باااااعثشه منو دیوانه کرده 😭😭😭😭

عزیزم ارامشتو حفظ کن خوندم تاپیکتو 

انشاالله گذاشته کنار بانو 

بعدشم 

اگر معتاد بود بابات میفهمید 

چون مردا میشناسن معتاد هارو 

شک نکن ترک کرده 

تو اروم باش بهش ارامش بده عزیزم

تاپیک قبلمو خوندی عزیزم😭😭😭😭

نه متاسفانه 

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤
2738

رفتم الان خوندم. میدونی چی مصرف میکرد؟ 

ببین چ بدبختی ام من

نگو اینجوری عزیزم. نمیخوام ته دلتو خالی کنم ولی احتمال که مصرف میکنه هست ولی گیر نده بهش بدتره. فقط یه مدت زیر نظر بگیرش ببین چی کار میکنه