2733
2734
عنوان

توش موندم پیام بهش بدم یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 639 بازدید | 90 پست
دوست داره.... ولی یکیم مغروره.. شاید خونوادش مخالفن ... قبل از تو با کسی رابطه داشته؟ اگه رابطه ...

نه با کسی در ارتباط نبوده ولی یه شخص از دوستان برادرش بود ک واسم خودش تعریف و اعتراف کرد که یکماه هم نبود و نمیشد اونم ن مداوم کم و بیش بابت دوربین ازش سوال میپرسیده و تعقیب و گریز ازش ، ولی خب هر چی بود اون بشر پیگیر نشد ولی سراغش رو دارم همش استوری غمگین می‌زاره و پست عاشقانه غمگین .. اما به این برنمی‌گرده اصلا ، خانوادشم هیچی والا نگفتن و نشنیدم و اتفاقا مادرش پایمون وقتی کادو براش می‌فرستادم بود و هست ک به پدرش مطرح نمیکردن ، کنم ک کاریش آخه نکردم و فقط اواخر می‌گفت آبرومو بردی ( یه استوری عاشقانه گذاشته بودم ، همون شخص مسجد محل دیده بود به یه خانم مسجد محل گفته بود اونم ازش سوال کرده بود ک ازدواج کردی همین دیگه اون بزرگش کرد و‌کشش داد و استرس ک آبرو پدرم رفته و فلان و بیسار در صورتی ک اصلا فکرشو نمی‌کردم اون بشر بخواد بابت این حجم ادعای پهلوانی و و مومن بودنی ک داره این حرکت رو انجام بده واقعا و خرابش کنه ، از طرفی هم پارتنرم می‌گفت باید یه روز ضربه بهش بزنم یعنی به پسره ک رفته حرف زده ، از طرفی من عذر خواهی هم کردم ک بلع نباید میزاشتم همین

نه با کسی در ارتباط نبوده ولی یه شخص از دوستان برادرش بود ک واسم خودش تعریف و اعتراف کرد که یکماه هم ...

یه لحظه قاطی کردم...

مگه نه  از یه مرد سی ساله ی مسجدی خوشش میومد و حتی عکساشو استوری میکرد تا خود نمایی کنه اون دختر ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تروخدددداااا ازت خواهش میکنم دلبکن ازش فراموشش کن منم مث توام  😭😭بخدا خودمم واسش هیچی کم نزاش ...

بابت همین زیر نظر روانشناس و زوج درمانگر قرارش دادم که باهاش صحبت کنه و درمانش کنه ، آخه مگه ممکنه یهو از رابطه ۳ سالمون ک حتی همه چیز رو باهم تجربه کردیم ما ، یهو بزارن دل بکنه و بره و می‌گفت روحیه رابطه رو ندارم و در آینده شرایطت خوب بود به خانواده ات بگو با خانواده ام حرف بزنند ، و از جنس مذکر متنفرم و ... ، همیشه هم دم از عدم خیانت و دل شکستن میزد پیام هاشو همگی دارم و مرتب میبینم ، خانواده مذهبی هم هستند هنوز ک هنوزه در تعجبم چرا این حرکت پلید در حق من اعمال شده خدایا نوکرتم

یه لحظه قاطی کردم... مگه نه  از یه مرد سی ساله ی مسجدی خوشش میومد و حتی عکساشو استوری میکرد تا ...

بله از طرفی هم تناقض داشت گاهی حرف هاش و‌حرکات و رفتارش .... و می‌گفت من نظری به این بشر خداشاهده ندارم و برام مهم نیست و ظلم در حق مادرش اینقدر کرده که خدا می‌دونه ، از طرفی هم خودنمایی با عکس هاش و به دنبال سر صحبت باز کردن متاسفانه .... و می‌گفت خدا از دلم با خبره 

2728
بابت همین زیر نظر روانشناس و زوج درمانگر قرارش دادم که باهاش صحبت کنه و درمانش کنه ، آخه مگه ممکنه ی ...

هعوووف عجیبن آدما منم وسط دلخوشیم وسط عشق و عاشقیم گذاشت و رفت آخریت بارشم این بود میگفت  اینقدر خواستگاریت میام که بهم بدنت و همش از ازدواج باهام رویا پرداز ی میکرد و.. نه بلاکم کرده نه جیزی حتی حرفی ازم رفتن هم نزد الان یه ماهه نیومد بهن سر بزنه نمیدونم  حتی شمارشو ندارم یه شماره ازش داشتم زنگ زدم خاموشه...

این ابجیمونم حتما افسردگی گرفته بهش فرست بده  یه مدت بحال خودش بزارش .. یکم استراحت کنه پشیمون میشه بعدش  خاطراتتون و روزای  خوب رابطتون رو بهش یاد آوری کن .. رو روال میفته‌‌...

عجیبن ادما یهو سنگ میشن کاش ما هم این قدرت رو داشتیم .. همیشه عاشق بیشتر از معشوق ناراحته.‌. و دوست داره طرفو..

بله از طرفی هم تناقض داشت گاهی حرف هاش و‌حرکات و رفتارش .... و می‌گفت من نظری به این بشر خداشاهده ند ...

شاید واقعا بهش نطر نداشته باشه... و منظوری نداشته باشه از حرکاتش.. آخه ما دخترا گاهی کارایی  میکنیم واسه دلخوشی خودمونه همون استوری کردن عکس و ...ولی اگه ازش رفتارای دیگه دیدی پیامی چیزی میتونی شک کنی... 

ولی کاش همیشه محبت آدما تو دل هم یه اندازه بود اونوقت هیچکی اذیت نمیشد..

هعوووف عجیبن آدما منم وسط دلخوشیم وسط عشق و عاشقیم گذاشت و رفت آخریت بارشم این بود میگفت  اینقد ...

بقول آهنگ مهدی احمدوند ، همیشه معشوق شاه ، عاشق مثه بَرده ... 

ولی خب روانشناس بهم میگفت که بسپارید به خودم و نگران نباشید توکل کنید برخدا و تمام تلاش و زحمتم رو میزارم برای بهبودی خودش و رابطتتون ک اول به ثبات برسونمش و آگاهش کنم بابت همه چیز اونوقت تصمیم گیری کنه ... 

الآنم دوساعتع ک عکس آنلاین هست یه پشت ، ناراحت میشم واقعا قلبم به درد میاد

شاید واقعا بهش نطر نداشته باشه... و منظوری نداشته باشه از حرکاتش.. آخه ما دخترا گاهی کارایی  می ...

استوری عاشقانه میزاشت و منظورش با اون بشر بود چون دم از غرور و ... میزد همه هم هاید کرده بود جز این بشر متاسفانه ...

ولی اره کاش از محبت گل ها خار نمیشدند

2738
شاید واقعا بهش نطر نداشته باشه... و منظوری نداشته باشه از حرکاتش.. آخه ما دخترا گاهی کارایی  می ...

از طرفی هم اون بشر توی اینستا ۲ ساعته آنلاین نشده ، هی خودمو گول میزنم ک چیزی نیست ، اما از بس حساسم کرده میدونین فکر کنم حرف هام رو و درکم می کنید

بقول آهنگ مهدی احمدوند ، همیشه معشوق شاه ، عاشق مثه بَرده ...  ولی خب روانشناس بهم میگفت که بس ...

اوهوم ...

الان ببین با مشاور رابطتت چجور پیش میرع..

بعدش اگه نشد بنظرم یه کار میتونی انجام بدی😂خوب شد  الان به ذهنم رسید

اگه میخوای ببینی با کی آنلاینه و...

میتونی بیرون پول بدی واست  هک کنن واتساپ و تل و اینستاش رو واست تو گوشیت سوار کنن میتونی ببنی چی میگه چیکار میکنه تو برنامها با کی آنلاینه اینجوری میتونی به کاراش دسترسی داشته باسی  و بفهمی چی به چیه و چی میگذره...  فقط نیاز به شمارش داری که اونو به هکر بدی واست هک میکنه و برنامه های مجازیشو رو گوشیت سوا میکنه...

ناراحت نباش... خدا میبینه شاید داره با دوستش در موردت چت میکنه...

استوری عاشقانه میزاشت و منظورش با اون بشر بود چون دم از غرور و ... میزد همه هم هاید کرده بود جز این ...

متاسفم ....

حدسشو میزدم تروخدا خودتو اذیت نکن 

و اصلا از خوبیت چیزی کم نکن مطمئن باش خدا یه روز یه آدمی رو بهت میده که قدر کلمه به کلمه حرفاتو میدونه... 

از طرفی هم اون بشر توی اینستا ۲ ساعته آنلاین نشده ، هی خودمو گول میزنم ک چیزی نیست ، اما از بس حساسم ...

آره... درکت میکنم ... همین چک کردنا آدمو دیوونه میکنن آدم یه جوری میشه که تو روز ۱۰ بار چک میکنه طرفو

2706