2733
2734
عنوان

توش موندم پیام بهش بدم یا نه؟

639 بازدید | 90 پست

سلام وقت بخیر بنده آقا هستم ببخشید تاپیک میزنم چون به همدردی و راهنمایی خواهرانی همچون شما احتیاج دارم به دور از قصد و نیتی بد واقعا چون کسی رو ندارم راهنماییم کنه، من و پارتنرم ۳ سال باهمیم ، یهو گذاشته ۲۰ روزه که برای خودش بریده و دوخته و رفته ، ن پیامی ن تماسی و می‌گفت تمام شده این رابطه و فلان بیسار... ، می‌خوام بگم که چیزی طی این سه سال به جز محبت و عشق و ارزش و احترام و توجه و اهمیت بهش ندادم و نازک‌تر از گل باهاش صحبت نکردم با اینکه ثبات خلقیاتی و رفتاری و احساسی و عاطفی و رفتاری نداره و رفتارهای تکانشی بقولا دو قطبی داره که دارای شخصیت مرزی هم تحقیق که کردم هست و این آزارم میده و نگرانشم و با این وجود رهاش نکردم حتی با اینکه استوری های عاشقانه بعد از این ۲۰ روز پیشش دیدم و خودنماهایی که با عکس خودش داشت پیش یکی از افراد مسجد محلشون ، به حساب این رفتارها و ضعف شخصیتش گذاشتم و زیر نظر روانشناس با هزینه کرد خودم قرارش دادم که فردی میره ، که خدا اگر بخواد من بعدش ملحق بشم و ترمیم بشه و بتونم به کمک روانشناس مجابش کنم که تحت نظر روانپزشک قرار بگیره و دارو مصرف کنه تا مشکلش حل و فصل بشه ، یعنی با این کم و کاستی خواستمش ولی قدرم رو ندونسته و این چیزا رو به چشم نمی‌بینه ، چیزی هم از طلا و جواهر و مانتو و روسری و کفش و هدایای خاص... خودم به اختیار خودم براش کم نزاشتم واقعا ، فامیل نزدیکم هستیم پدر و مادرم چقدر دوستش دارند ولی زده پدر بنده خدای من رو ۲۰ روزه مسدود کرده ....

.

.

گویند سنگ لعل شود در مقام صبر

آری شود ولیک به خون جگر شود

خواهم شدن به میکده گریان و دادخواه

کز دست غم خلاص من آن جا مگر شود

.

. این متن رو پُست کرده ، میشه خواهش کنم ازتون که بهم معنا و مفهوم متن بالا رو بیان بفرمایید و اینکه امشب با مشاور روانشناس صحبت کردم گفت پیام میخوای بهش بدی بده ولی حالش رو جویا شو و بگو پیگیر جلسات مشاورت هستم و اصلا نگران چیزی نباش و به چیزی فکر نکن انشالله همه چیز حل خواهد شد. 

.

.

دیگه چی بنظرتون بهش بگم ، در مورد چی باهاش حرف بزنم؟ بگم که تلاشم برای حال خودته چون برام با ارزشی و دارای اهمیت؟ کلا در مورد چی باهاش حرف بزنم که آرامش کننده باشه راهنمایم میکنید لطفا ، روانشناس گفتند پیام بده ولی من خودم توش موندم

نمیدونم 😐😐

سفارشات حنای شمارپذریفته میشود🌷🌷🌷    توصیف زندگی من 🙄کاربر خانوم   ۲۳ سالمہ ،این بگم ب عشقـ  ایمان ندارم   دلم یه همدم میخاست  ک همدمم مرد نبود ـاز همسرم متنفرم چون لیاقت منو نداشت ، اینو من نمیگم  و از خودم تعریف نمیکنم      این حرف های دیگرونہ چون از همسرم لطمہ خوردم  هم چیزم تباه شد ـ،،،  دیگه خونه پدرم ا رو نتخاب کردم  برای همیشہ    رو مهر طلاق ب شناسنامه ام بخوره دیگ  بریدم ـ باورم نمیشد کارم ب طلاق برسه هنوز  کار های   دادگاهیم انجام میدم طلاق نگرفتم    ،ولی کسی ازسرنوشت  خبر دار نیس  یہ  دختر ناز دارم  ک شب روزم با  دخترمہ  عاشق دخترمم و میبوسم  روے  دخترم را  یه موضو ع منو نارحت میکنه  همه میگن ببی فیس   چون   میگن بهت نمیخوره دخترت باشه 😬😐    چ خوبه   دخترم بزرگ بشه با هم درد دل کنیم  بعد مشکلات زندگیم عصبی شدم   ب شدت  خانوم مهربونی بودم  هنوزم هستم ولی فکر گذشته میاد سراغم روح روانم  داغون میشه   دلم میخاد بمیرم  این دعاے همیشگی منه    این متن هارو براے این نوشتم چون دیگردون میگن  بزاررامضات تا بشناسیمت منم احترام گزاشتم بهتون     این بگم  از رل و دوست پسررمتنفرم   ـ لطفا برای ارامشم  صلوات بفرس  ممنونم رفیقــ ❤ــــــــــــبعد شش ماه دوستان  اشتی کردم  انگار شوهرم منو دزدید  من راصی ب برگشت نبودم همین خستم زندگیم هنوز پاشیدس  حالم بد میشه   اون عنوان اولی از چند ماه پیشه ک خ نه بابا بودم ولی فعلا  تو یه اتاق سه در چهار  زندگی میکنم با شوهر   ک کلی منو دق میده دخترم گاهی از ترس چشمای خوشکلشو با دستاش میبنده  ک صحنه  دعوای مارو نبینه  شوهرم سگه تازه   سگ  بیابون شرف داره خدا نگه دار یه صل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اون قضیه‌ی مسجد و اینا رو متوجه نشدم.‌ ولی شما خودتون میگید بیماری داره دیگه.

پس لااقل از دستش ناراحت نباشید. البته به خاطرش که حق دارید ناراحت باشید.

پارتنر اینجا یعنی دوست‌دختر؟

بت تتاری، نبیذ داری، چرا نیاری؟
2738

معنیش اینه:

میگن سنگ با صبر و بردباری تبدیل به لعل(جواهر گران قیمت) میشه؛بله درسته میشه ولی کُلی خون به جگر میشه تا به همچین مقامی برسه

میخوام گریان و برای حق طلبی به میخانه برم تا بلکه می و شراب حال منو بهتر کنه و غمم رو برطرف کنه

مفهومشم اینه که خیلی حالش گرفتس و ناراحته.

از کل متنت همین دو بیتو خوندم شرمنده🙂

من مسئول حرفی هستم که می زنم  اما مسئول برداشت شما از حرفم نیستم...!

گفتید که ثبات اخلاقی ندارن! ممکنه این رفتارم برای همین باشه و بعد دوباره پشیمون بشن ، احتمالش زیاده ، اگه بعد از اینکه دوره درمانی مشاوره تموم شد و مشاور گفت که خوب شدن و باز این رفتارها رو داشت باید نگران باشید اون موقع و فکر اساسی بکنید الان احتمالا از گفته هاتون مشخصه که باز برمی‌گردن

کجا به رتبه کردار میرسد گفتار💭
ببخشید ولی شما چرا با کاربری خانم وارد سایت شدین ؟؟ اینکار بی احترامی به ماست بعد انتظار دارین بهت ...

کاملا حق با شماست ، بابت همین توی تاپیک عرض کردم حقیقت رو و من از شما و سایرین عذر خواهی هم میکنم ، خواهری ندارم ازش کمک بگیرم یا کس دیگری ، بابت همین رجوع آوردم ولی امیدوارم من رو عفو کنید

2706