2737
2734
عنوان

شوهرم شیف شبه بعد....

| مشاهده متن کامل بحث + 1322 بازدید | 89 پست
نودل. یا یکم ماکارونی بزار با سس بخور نون پنیر

الان ماکارانی دیره اخه

مربی دنس♥️آذری ترکی..استامبولی ترکیه.  اسپانیایی..عربی ..فارسی...شافل و بیکلام با هر ریتمی.    عاشق رقص و اشپزی و اسب سواری وشنا و ارایشگری و عکاسی نقاشی و طراحی ام...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا پیاز  ماکارانی  رب  سویا  سیب زمینی  نون  گوجه  خیار& ...

ب جز گوجه خیار همشو داریم

مربی دنس♥️آذری ترکی..استامبولی ترکیه.  اسپانیایی..عربی ..فارسی...شافل و بیکلام با هر ریتمی.    عاشق رقص و اشپزی و اسب سواری وشنا و ارایشگری و عکاسی نقاشی و طراحی ام...
2731
الان ماکارانی دیره اخه

آبکش کن فقط.

دم نکشه

زندگی چون قفسی است ، قفسی تنگ ، پر از تنهایی💔💔💔 بنظر مسخره میاد😔ولی برای خوش اخلاق شدن شوهرم با من برام دعا کنید.حتی یه صلوات ❤️خیلی شاد و پرانرژی بودم ولی تنهایی و غربت ، رفتارای شوهرم ، تبدیلم کرده به یه آدم افسرده و پرخاشگر...حتی حوصله خودمم ندارم💔خیلی تنهام.خیلی...دلم برای خونه بابا،برای دستپخت مامان...برای شوخی و خنده ی خواهر وبرادرام تنگ شده...💔ممنون از همه عزیزانی که برام دعا میکنید.زندگیتون سرشار از عشق و برکت عزیزانم🌹انرژی های مثبتتون و تو زندگیم حس میکنم❤️
2738

سیب زمینی ابپز کن 

با نون و کره و ترشی یاماست  اگه داری بخور 

عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹
اگه آرد داری، کماج درست کن. یه کم شکر بریز. شیر. شیرم نباشه، میشه. زعفرون یا زردچوبه. یه کم گلاب. ی ...

عزیزم کامل توضیح میدب...ارد دارم ..شکرو داخل ارد بریزم؟

ب جز گوجه خیار همشو داریم

ماکارانی درست کن.

سختته سیب زمینی آب پز 

زندگی چون قفسی است ، قفسی تنگ ، پر از تنهایی💔💔💔 بنظر مسخره میاد😔ولی برای خوش اخلاق شدن شوهرم با من برام دعا کنید.حتی یه صلوات ❤️خیلی شاد و پرانرژی بودم ولی تنهایی و غربت ، رفتارای شوهرم ، تبدیلم کرده به یه آدم افسرده و پرخاشگر...حتی حوصله خودمم ندارم💔خیلی تنهام.خیلی...دلم برای خونه بابا،برای دستپخت مامان...برای شوخی و خنده ی خواهر وبرادرام تنگ شده...💔ممنون از همه عزیزانی که برام دعا میکنید.زندگیتون سرشار از عشق و برکت عزیزانم🌹انرژی های مثبتتون و تو زندگیم حس میکنم❤️
2706