2737
2739
عنوان

شوهرم شیف شبه بعد....

| مشاهده متن کامل بحث + 1322 بازدید | 89 پست
خودمم از گشنگی میخام بخورم ... ببین پست بالا توضیح دادم بخون دخترم چه الان چه روزای دیگه هیچی نمیخور ...

عزیزم...

غصه‌ی دخترتو حالا نخور. برو یه چیز بخور حالشو ببر.

بت تتاری، نبیذ داری، چرا نیاری؟
الان بچه رو خوابوندی ک خودت بخوری 😐والا همچین مادری جهنمم زیر پاش نیست چ برسه ب بهشت  پاشو کبا ...

خب چرابهش میگی ناراحت میشه اونم مادره میگه بچه چیزی نمیخوره حتماشیریادنون خورده بچه جاری منم اینجوری نون خالی میخوره بادعوابهش یه چیزی میدن تانبینی اینجوربچه هارونمیتونی درک کنی عزیزم

خدایابرای داده ونداده ات شکر🥰💛🧡💚💜🤎🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای چطور دلت اومد  برای اون طفلک هیچی نپختی گشنه خوابید  بعد الان واسه خودت سیر بپزی بخو ...

عزیزم برا دختر ۱۱ماهه چی میتونستم بپزم بخوره؟

مربی دنس♥️آذری ترکی..استامبولی ترکیه.  اسپانیایی..عربی ..فارسی...شافل و بیکلام با هر ریتمی.    عاشق رقص و اشپزی و اسب سواری وشنا و ارایشگری و عکاسی نقاشی و طراحی ام...
2728
خودمم از گشنگی میخام بخورم ... ببین پست بالا توضیح دادم بخون دخترم چه الان چه روزای دیگه هیچی نمیخور ...

ببخشید من زود قضاوت کردم روی بچه ها حساسم 🙏

تو با من چه کردی ک نگاهی جز نگاهت بر دلم معنا ندارد..
وزنش که خیلی خوبه

کجاش خوبه لاغره به شدت 

مربی دنس♥️آذری ترکی..استامبولی ترکیه.  اسپانیایی..عربی ..فارسی...شافل و بیکلام با هر ریتمی.    عاشق رقص و اشپزی و اسب سواری وشنا و ارایشگری و عکاسی نقاشی و طراحی ام...

پس چی میدی عزیزم بچه جاریمم اینجوریه ولی به زوربهش یه چی میدن که سیرشه به زورهم نمیخوره یعنی دکتربردی؟

2740

عزیزم منم شوهرم شیفته شبه امشب منم تنهام شبایی که شوهر شب کاره دلم نمیاد بخوابم میگمی حیفه😄😄😄البته تازه سه ماهه ازدواجج کردم برام تازگی داره😃😃😃

اقدامم میشه دعا کنید نی نی دار بشم خیلی منتظرم دستپختم عالیه اگه جایی در مورد غذا نظر دادم مطمعن باش خوبه  به زودی منم تیکر بارداری میزنم  
اره دخترم چه الان چه روزای عادی هیچی نمیخوره سو هاضمه داره ۱۱ماهشه  ۷/۵کیلوعه ...هیچی نمیخوره ه ...

بچه‌ی خواهر منم اینجوری. دق داده خواهرمو. من فکر میکردم خواهرم حساسه. یه بار دیدم واقعا از صبح تا شب هیچی نخورد.

عزیزم منم شوهرم شیفته شبه امشب منم تنهام شبایی که شوهر شب کاره دلم نمیاد بخوابم میگمی حیفه😄😄😄البت ...

چراااحیفه منم شبااکثراشوهرم نیست پیش مامانم هستم ولی دوست دارم باشه تنهایی خوب نیست اینجوری خیلی بیدارمیمونم اون باشه میخوابم 

کجاش خوبه لاغره به شدت 

دختر منو همه میگفتن لاغر. دکترش ولی همیشه میگفت وزنش عالیه.

الان میگم چقدر خوب که لاغره. کیف میکنم اندامشو میبینم. 

بهتر بابا. بذار لاغر باشه، بزرگم بشه لاغر میمونه. رژیم هم نیاز نیست بگیره.

کمتر حرص بخوری، بچه بهتر غذا میخوره.

نمیدونم این وروجکا از کجا حس ما رو میفهمن.

پس چی میدی عزیزم بچه جاریمم اینجوریه ولی به زوربهش یه چی میدن که سیرشه به زورهم نمیخوره یعنی دکتربرد ...

به زور میدم سه ساعت بکوب جیغ میزنه اونقد ک از هوش میره

2706