2733
2734
عنوان

شوهرم شیف شبه بعد....

| مشاهده متن کامل بحث + 1322 بازدید | 89 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عدسی یا دمی گوجه یا سیب زمینی ابپز با کره 

لوبیاپلوباسالادشیراز سابقم 😋😍 وزن شروع ۹۸/۷۰۰ وزن فعلی  ۸۱ وزن هدف ۷۵ ولی چه کنم ارادم کمه 🥴🥴😂🤣😁 لعنت به رژیم من دلم شیرینی میخواد 🤣😁😂😁
خب مواد اولیه چی دارید تو خونه 

مواد اولیه مثلا چی شما بگو من بگم دارم یا ن

مربی دنس♥️آذری ترکی..استامبولی ترکیه.  اسپانیایی..عربی ..فارسی...شافل و بیکلام با هر ریتمی.    عاشق رقص و اشپزی و اسب سواری وشنا و ارایشگری و عکاسی نقاشی و طراحی ام...
2740
بچه رو گشنه خوابوندی؟؟ چرا مردا نیان ما زنا برای خودمون شام و نهار درست نمیکنیم؟؟

من متاسفانه دقیقا همینم 

پسر که توی خونس خونه پر از امیده 😍💎 🏊🏻‍♀️شـــناگرم😎😍🏊🏻‍♀️

باید زودتر ب فکر می افتادی.میتونی کمی نون پنیر با کره و‌گردو بخوری،این موقع شب تا فک کنی چی درست کنی و تا درست بشه کلی طول میکشه.فعلا سعی کن فقط شکمت سیر شه.بعدش هم شرایط اینطوری ناهار بیشتر درست کنید شام همونو گرم کنید بخورید.

اگه آرد داری، کماج درست کن.

یه کم شکر بریز. شیر. شیرم نباشه، میشه. زعفرون یا زردچوبه. یه کم گلاب. یا چیز دیگه که عطر داشته باشه. خوب هم بزن. بعد تو روغن کن، با شعله‌ی کم سرخش کن.

بت تتاری، نبیذ داری، چرا نیاری؟
مواد اولیه مثلا چی شما بگو من بگم دارم یا ن

مثلا پیاز 

ماکارانی 

رب 

سویا 

سیب زمینی 

نون 

گوجه 

خیار 

و ....

زندگی چون قفسی است ، قفسی تنگ ، پر از تنهایی💔💔💔 بنظر مسخره میاد😔ولی برای خوش اخلاق شدن شوهرم با من برام دعا کنید.حتی یه صلوات ❤️خیلی شاد و پرانرژی بودم ولی تنهایی و غربت ، رفتارای شوهرم ، تبدیلم کرده به یه آدم افسرده و پرخاشگر...حتی حوصله خودمم ندارم💔خیلی تنهام.خیلی...دلم برای خونه بابا،برای دستپخت مامان...برای شوخی و خنده ی خواهر وبرادرام تنگ شده...💔ممنون از همه عزیزانی که برام دعا میکنید.زندگیتون سرشار از عشق و برکت عزیزانم🌹انرژی های مثبتتون و تو زندگیم حس میکنم❤️
2706