2733
2734
عنوان

همونم که خواهرشوهرام من وزدن تاپیک من قفل شده چرا

| مشاهده متن کامل بحث + 52594 بازدید | 508 پست
خخخ خب اره دیگه اخه اونم‌کتکم زد الهی دستش بشکنه .ازمادرشوهرمم دلم‌گرفته .فکرنمیکردم بخاطر دخترهاش ب ...

کینه نگیر 

ارتباطتو کم کن 

سعی کن شوهرتو همیشه سمت خودت نگه داری 

ناراحتیاتو بگو ولی زیاد از خونوادش بد نگو 

برا منم دعا کن ممد بیاد بگیرتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم‌اومد و جریان وگفتم و خواهرشوهرکوچیکم کتک خورد ولی بزرگه چون صداش درنیومدکتک نخورد .شوهرمم بامن ...

آها سعنی کنید کمتر رفت و آمد کنید و تنها نمونید اونجا

متاهل/ کار کسی که به اونی که بهش خیانت شده میگه تحمل کن و تشویقش میکنه به تحمل کردن به مراتب زشت تر از کار کسیه که خیانت میکنه 
استاتر دیگ تنها خونشون نرو ب خواهراش محل نده اصلا شمارتم بهشون نده با مادر شوهرتم احترام بذار سنگین ...

شمارم ونمیدم بزاربیشتراتیش بگیرن .اما اینستا شوهرم و دارم بااون هی استوری میزاری برای همسر و اینا بزارن ببینن بسوزن .فکرمیکنن داداششون میزاره خخخ شوهرم خوابه الان 

2731
الهی عزیزکم  تو هم چنگ میزدی حداقل ک صورتشون خراب شه 😡

دراون حدکه منم زدم .ولی نمیدیدم میزدم چون همش موهام و میکشیدن کثافتا من بیشتردفاع میکردم کمترکتک بخورم

واقعیت وگفتم .اما مادرشوهرم گفت دروغ میگه .منم قران اوردم گفتم قسم بخور .اونم گفتم بسه شورشو دراوردی ...

مادر شوهر منم همین طوره اگ دختراش دروغم بگن طرف اوناس تازه من 4 تا دارم همشونم بدجنس و حسود ولی غلط کردن منو بزنه چاقو برمیدارم خلاصشون میکنم😂😂🤦‍♀️

2740

خانواده داري؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
مادر شوهر منم همین طوره اگ دختراش دروغم بگن طرف اوناس تازه من 4 تا دارم همشونم بدجنس و حسود ولی غلط ...

ازاول اینجوربودی یا به مرور 

شایدمنم به مرور زمان مثل خودشون وحشی بشم🤣

2706