2733
2739
عنوان

چطوری کات کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 199 بازدید | 22 پست
اونم اینجوری یا چیزی دیگه؟

قبل من که خودش میگه به اندازه موهای سرم دوست دختر داشتم ولی بعد تو دیگه نرفتم سمت این چیزا اما امشب تو اکسپلور اینستاش دیدم پر از فیلما وعکسای زنای فاحشه هس خب این یعنی چی یعنی همه چیزایی که بهم میگفته دروغ بوده یعنی اشتباه کردم که دوباره بهش اعتماد کردم😔😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واسه دل دوتامون بمیرم

😭😭😭😭بخدا دارم دق مرگ میشم خیر سرمون دوماه دیگه عقدمونه الان چجور بهم بزنم موندم دوس پسرم نیس که کسی متوجه نشه بخوام بهم بزنم کلی باید جواب پس بدم ای خداع 😓😓😔

میگم شاید جوونی کرده درست بشه لعنت به این دنیا

نه عزیزم کدوم جوون درستی اخه با زن مطلقه رابطه برقرار میکنه باز اگه بادوست دخترای قبلیش رابطه داشت یه چیزی اینم درست نیست اصلانا ولی باز میشد اسمشو گذاشت خامی ولی زن مطلقه هیچجوره تو مخ آدم نمیره اون دیگه الان به اینکار معتاد شده

♣️♣️درسته کینه خوب نیست ولی زشته یه بدیهای بدون جواب بمونه♣️♣️
😭😭😭😭بخدا دارم دق مرگ میشم خیر سرمون دوماه دیگه عقدمونه الان چجور بهم بزنم موندم دوس پسرم نیس که ...

اره کار تو خیلی سخته ولی غیر از خانواده لزومی نداره به کسی جواب پس بدی

نه عزیزم کدوم جوون درستی اخه با زن مطلقه رابطه برقرار میکنه باز اگه بادوست دخترای قبلیش رابطه داشت ی ...

تمومش میکنم،چی بگم یک متن قشنگ بهم بگو بگم بلاک کنم 

2738