2737
2739
عنوان

چطوری کات کنم

199 بازدید | 22 پست

تازه اینقدر باهم خوبه ازوقتی بهش خودم پیام دادم میگه باید زنم بشی ولی بازنای مطلقه زیادی بوده به دختر.داییم هم پا داد ولی باهاش دوست نشده به قول خودش نمیدونم چکار کنم الان با هیچ کس نیست ولی جواب دوست دختر قبلش میده اسکرین سر سنگین جوابشو میده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اعتماد نکن

آخر نفهمیدیم زندگیه یا شکنجه گاه...                        خسته‌ام...                                                                              مثل هیزمی که سوخته و خاکستر شده                             ولی بازم ازش انتظار دارن بسوزه...   🖤🥀                                     اگر زندگی مرگ است و مرگ است زندگی                                  پس درود بر مرگو  🖤 ⚰️ 🖤   مرگ بر زندگی                                                                                                                                    مثل تنه خسته ایی که خواب میخواهد💔                                 انقدر خسته است جانم!   🖤  🖤                                          که مرگ میخواهد🥀⚰️🥀.                                                    نیستی بابا...  و همین برای خوشبخت نبودن کافیست. 
2728
2738

یعنی شک داری خدایی کات کن بره تنوع طلبی از اعتیاد مواد مخدرم ترکش سختره الان ولش کنی بهترازاینکه بچه دار شدی ازشو موندی سردوراهی که بخاطر خودم برم یا بخاطر بچه ام بمونم

♣️♣️درسته کینه خوب نیست ولی زشته یه بدیهای بدون جواب بمونه♣️♣️
2706