2733
2739
عنوان

مادرشوهرم داذه میاد خونمون...کمکککک...چیکارکنم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 68363 بازدید | 532 پست

برای هرسه لیوان برنج چهارلیوان اب بریز یک قاشق چای خودی نمک کمی روغن

بذارجوش بیادزیدشوکم کن بذاردم بکش بیست دقیقه ای درسته

اینوگفتم برای اینکه یادبگیری برای بعدها

برای یک ونیم لیوان هم دولیوان اب اگریک موقع بعددرست شدن دیدی یک کم زنده است یک کم خیلی خیلی کم اب بریزتوش....

چندباردرست کنی دستت میاد

اره کلیم تعریف میکرد😂😂

ولی خوش به حالت من خونواده شوهرم به تمام معنا هنررررمندن یعنی آششششپز منم اولش اصلا اشپزی بلد نبودم انقد شوهرم دعوام کرد ازشون یادگرفتم🙁البته هنوز که هنوزه آشهام خوب درنمیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای برنج دمی هر مقداری که برنج میریزی آبم همونقدر بریز مثلا اگه دو لیوان برنج میریزی دو لیوان آبم بریز با نمک و روغن آبتو زیاد میریزی که خمیر میشه .اگه دیدی خوب نشد دفعه بعد باز یکم کمتر بریز تا اندازه ها دستت بیاد

《اللهم صل علی محمد و آل محمد》پروردگارا...از تو ایمانی می خواهم که به قلبم پیوسته باشد...چنان که نیک بدانم که جز آنچه تو برایم نوشته ای به من نرسد...مرا به بهره ای که از زندگی بخشیده ای خرسند دار...
2742

پلوپز نداری؟

تو پلوپزم میتونی بزاری خیلی عالی میشه

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2738

عههههه سلام دوستم این تویی پربازدید شدی؟بهت نمیاد آشپزی بلد نباشی عزیزم،اما اینطور ک معلومه هرچی آشپزی بلد نیستی سیاست بلدی ک تونستی ۲سال شوهرتو راضی نگه داری ک شکایت نکنه از دستپختت😂😂

دوسال پیش اومدن خونمون یرنجو خام پخت بودم بهونم این بود تازه عروشم بلد نیسم..حالا چی بگم🤐🤐

فک نمی‌کنی یه خورده تنبل هستی؟

تو این دو سال چیکار می‌کردی پس؟

چرا آشپزی یاد نگرفتی؟

✔️اولین روز بارانی را به خاطر داری؟ غافلگیر شدیم ...چتر نداشتیم خندیدیم دویدیم وبه شالاپ شلوپ های گل آلود عشق ورزیدیم.دومین روز بارانی چطور؟پیش بینی اش را کرده بودی چتر آورده بودی و من غافلگیر شدم سعی می کردی من خیس نشوم و شانه سمت چپ تو کاملا خیس بود.و سومین روز چطور؟گفتی سرت درد می کند و حوصله نداری سرما بخوری چتر را کامل بالای سر خودت گرفتی و شانه راست من کاملا خیس شد.وچند روز پیش را چطور؟به خاطر داری؟که با یک چتر اضافه آمدی و مجبور بودیم برای اینکه پین های چتر توی چش و چالمان نرود دو قدم از هم دورتر راه برویم...فردا دیگر برای قدم زدن نمی آیم تنها برو..دکتر علی شریعتی                 خاک باش! علی ابوتراب است ....                                      هستم؛ به میزان معرفتم به حقیقت... و نیستم به میزان دور بودنم از آن...«‏اللهم أرح قلبه فهو وقلبه في قلبي.»   محبوب من!من با شما حرف‌هایی دارم که با کلمات نمی‌شود گفت؛درمانش،دیدار است... 💔! -#بےݩواےحسیݩ              درباره‌ی من: هیچم در این وادی حیران محل سکونت: شهر عمه‌ی سادات( عمه‌معصومه‌سلام‌الله علیها:)))) علایق: نوشتن برای خودِ مخدوشم، غرق‌شدن در اعماق کتابی ژرف؛ اگر قرآن و نهج‌البلاغه و کتب فلسفی باشد نیکو‌تر است! به خدا و رسول و اهل بیت و نائب خلیفه‌اش بر زمین نیز علاقه‌ی فراوانی دارم. موسیقی مورد علاقه: هر سازی که احساسات خوبم را به غلیان آورد ...در گوش برگ‌های افتاده می‌خواند؛ نگاهم را از شما بر نمی‌دارم. که اکنون،زینت زمین شده‌اید.خدای مهربان افتاده‌ها! می‌شود من هم با برگ‌ها، بیفتم به پایتان؟ برگرفته از آیه‌ی ۵۹ سوره‌ی انعام      گفت: اگر بروم چه؟گفتم: آن‌گاه تو اولین وطنی هستی‌که ساکنانش را ترک می‌کند!سعید_انصاریان   لَقَدْ خَلَقْنَا الْإِنسَانَ فِي كَبَدٍ‏که ما انسان را در رنج آفریدیم..🌱سوره بلد_آیه ۴ مارا در بازارچه ی رنج می گردانند‏و هرکس را به اندازه وسع خَریدَش ‏رنج می دهند..!

بازم خداروشکرکن مثل من هرروزوهرشب جلوچشمت نیست ناشکری نکن

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
دوسال پیش اومدن خونمون یرنجو خام پخت بودم بهونم این بود تازه عروشم بلد نیسم..حالا چی بگم🤐🤐

میخوای یادت بدم چه جور درست کنی؟خیلی راحت؟

خدا دردهای تو را می بیند، او فرصت های جدیدی برای تو فراهم می کند، فرصت های بزرگ تر و بهتر از قبل …
2706