2703
2553
عنوان

مادرشوهرم داذه میاد خونمون...کمکککک...چیکارکنم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 68354 بازدید | 532 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یه شفته پز الان 4روزه تو پر بازدیدهاس یکی التماس دعا داره واسه سلامتی بچه ش مگس پر نمیزنه تو تاپیکش رحم نمیکنیم به حال هم خدا چجوری رحمش بیاد بهمون رحم کنه شدیم عین گله گرگ فقط میدریم 😼😼

دلم میخواد خونه م زوتر ساخته بشه وسیله های بنجلم بچینم توش خودمم وسط قالی دراز به دراز بیوفتم هر کس زنگ زد گفت کجای بگم خونه خودم 😭😭😭ای خدا یعنی میشه 😔😔پسرم سر تو حافظه حوصله توان زانو کمر دندون مو همه چیزم نابود شد اگه زنت نذاره بیایی ببریتم دکتر خودم جررررررش میدم 😑😑😑
2456
اشپزی با من قهره

مگه شوهرت آشپزی بلده که از اون پرسیدی چه جوری برنج بپزی ؟! شوهرت اشتباه بهت آدرس داده. هیچکس واسه سه پیمانه برنج اون همه آب نمیریزه روش ، یعنی خودت یه بار با خودت ننشستی دو دوتا چهارتا کنی چرا هر دفعه برنجم خراب میشه ایراد کارم کجاست؟ برنج رو فقط یه چیز شفته و خراب میکنه اونم آبه ، آب زیاد بریزی له و خمیر میشه ، کم بریزی نیم پخت و خام میشه. اگه کته ای درست میکنی برنج و تو همون قابلمه بشور بعد هم پرش کن در حد یه بند انگشت آب روش باشه ، بند انگشت که انشالله میدونی چیه؟! هر انگشت سه بند میشه به جز انگشت شصت که دو بنده ، اندازه ی یه بند انگشت آب بریز ، نمک هم همون موقع بریز قبل اینکه جوش بیاد ، زیر اجاق هم تا وقتی آب جوش نیومده شعله ش یکم از متوسط بیشتر باشه ، بعد که جوش اومد و آب برنج تا سطح برنج بخار شد ، روغن بریز و در قابلمه رو بذار تا نیم ساعت چهل و پنج دقیقه دم بکشه ،من حتی دم کنی هم نمیذارم ولی اینجوری خراب نمیشه ، برای آبکش هم که اول آب میذاری بجوشه ، نمک میریزی ، وقتی جوش اومد برنج و میریزی تا دونه های برنج یکم نرم شد ، میریزی تو آب کش ، کف قابلمه روغن میریزی برای ته دیگ اگه دوست داشتی نون میذاری تا یکم سرخ شه بعد برنج و میریزی داخل قابلمه ، یکمی هم روغن روی برنج بعد هم در قابلمه با دم کنی میذاری دم بکشه

2714