2733
2739

من مجردم خواهرم متاهل

چند وقت پیش اومد خونمون من تو اتاقم بودم بعد رفتم بیرون با شوق سلامش کردم 

دوبار پشت سر هم بلند سلام کردم جواب نداد😐

خب من خیلی احساس بدی داشتم بخاطر این کارش دلیلشم نمیدونم کلا خواهرم با من خیلی بده 

ولی خب همیشه رو در رو خوب بود

حالا امشب اومد خونمون من فقط برای شام رفتم بیرون از اتاق

البته کار هم داشتما

سلامش نکردم 

تو اشپز خونه بود تنها منم رفتم تو اشپزخونه سفره رو ببرم سلامش نکردم

بعد رفتم رو مبل نشست جلو همه سلامم کرد منم فقط گفتم سلام

احوالپرسیم نکردم🙄

الان حس بدی دارم بنظرتون کار خیلی بدی کردم؟؟😬

کلا خواهرم ادم بدجنسیه به شدتم با من بده

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
خب دلیلشو ازش بپرس چراباهات بده به مامانت بگو باهاش صحبت کنه

۲۰ ساله همینه

کلا از وقتی چشم باز کردم باهام بد بوده دلیلیم نداره

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡

منم نمیدونم چرا متاسفانه خواهر و شوهر خواهرم و بچشون باهام بد و سررد شدن از وقتی ازدواج کردم

خیللللی ناراحت میشم و غصه میخورم خیلی اعصابم بهم میریزه

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚

خوب کردی

امشب گلرخ میمیرد! بلاخره امشب گلرخ میمیرد قبل هرچیز امضا رو بخون!۲۳سالمه و ۸۵ رویداد خاصیه تولد عزیزدلم داداش شهابم..♡ اگر بدون لایک و جواب گذاشتمتون چون من از حیوانات وحشی  اکثرا بی تفاوت میگذرم 😇🌸تشبیه خوبی بود اینجا کم نیستن همچین افرادی  🤪 مذکر ها درخواست ندید و در تایپکم شرکت نکنید و ریپلای نکنید! سوم اینکه اسمم گلرخه اگر سوالی ازتون تو تایپک پرسیدم درمورد همون میخوام بدونم  مخالف اینم که کسی به عقیده کسی توهین کنه یه دختر تیرماهی  مشهدی  اگر در تایپکام بی پروا صحبت میکنم چون کسی نیست که برای شناسایی ازش واهمه داشته باشم و مقصدم جداست  و برای همه ناشناسم.. 😊‌                  من از اندوهایم ارام میگذرم تا قدرم را بدانند گویند که هرکس رود عزیز میشود میرسد روزی که خواهم رفت  ‏متن نامه ی علی شریعتی به عشقش :عزیزِ مهربانِ بداخلاقِ صبورِ تندجوش! امید بخشِ  یأس آورِ، پرحرفِ حرف نشنو،بدترین بدِ خوب‌ترین خوبِ با وِی نتوان زیستن، بی وِی نتوان بودن! یک جورِ درهم برهمِ شلوغ پلوغِ قرو قاطی عزیزی که تورا نمی‌توانم تحمل کنمو دنیا هم بی تو تحمل ناپذیر است»متاهل و متهعد به عشق زندگیم برای رسیدن به هم دعامون کنید 😊 امیرپاشام♡
2706