2737
2734
عنوان

به خواهرم سلام نکردم الان یه حس بدی دارم🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 375 بازدید | 25 پست
منم نمیدونم چرا متاسفانه خواهر و شوهر خواهرم و بچشون باهام بد و سررد شدن از وقتی ازدواج کردم خیلللل ...

احتمالا بهت حسادت میکنن

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه

عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت / که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت / من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش / هر کسی آن درود عاقبت کار که کشت                                         به امید آبادی ایرانم...🌱🌼
چه عجیبه روابط خواهرانه نی نی سایتی ها

من با اون یکی خواهرم خیلی رابطم‌خوبه

ولی این خواهرم کلا با من مشکل داره 

2731
احتمالا بهت حسادت میکنن

اخه چرا؟

خواهرم ۱۴ سال ازم بزرگتره

خوب بودیم یهو نمیدونم بخدا چش شده شوهر و بچه شم همینطور

انقدر غبطه میخورم به خواهرایی که با هم خوبن و جون جونی خیلی دوست داشتم منم با خواهرم اینجوری بودیم

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚

منم بودم همین کارو میکردم خوب کردی

امشب گلرخ میمیرد! بلاخره امشب گلرخ میمیرد قبل هرچیز امضا رو بخون!۲۳سالمه و ۸۵ رویداد خاصیه تولد عزیزدلم داداش شهابم..♡ اگر بدون لایک و جواب گذاشتمتون چون من از حیوانات وحشی  اکثرا بی تفاوت میگذرم 😇🌸تشبیه خوبی بود اینجا کم نیستن همچین افرادی  🤪 مذکر ها درخواست ندید و در تایپکم شرکت نکنید و ریپلای نکنید! سوم اینکه اسمم گلرخه اگر سوالی ازتون تو تایپک پرسیدم درمورد همون میخوام بدونم  مخالف اینم که کسی به عقیده کسی توهین کنه یه دختر تیرماهی  مشهدی  اگر در تایپکام بی پروا صحبت میکنم چون کسی نیست که برای شناسایی ازش واهمه داشته باشم و مقصدم جداست  و برای همه ناشناسم.. 😊‌                  من از اندوهایم ارام میگذرم تا قدرم را بدانند گویند که هرکس رود عزیز میشود میرسد روزی که خواهم رفت  ‏متن نامه ی علی شریعتی به عشقش :عزیزِ مهربانِ بداخلاقِ صبورِ تندجوش! امید بخشِ  یأس آورِ، پرحرفِ حرف نشنو،بدترین بدِ خوب‌ترین خوبِ با وِی نتوان زیستن، بی وِی نتوان بودن! یک جورِ درهم برهمِ شلوغ پلوغِ قرو قاطی عزیزی که تورا نمی‌توانم تحمل کنمو دنیا هم بی تو تحمل ناپذیر است»متاهل و متهعد به عشق زندگیم برای رسیدن به هم دعامون کنید 😊 امیرپاشام♡

مث منو خواهرم 

کلا با هم بدیم بابامم همینطور با ما بد نباشه هم همه ی اعصاب خوردیاش واسه ماست عصبانیه رو ما خالی میکنه سوال میپرسیم با عصبانیت میگه من از کجا بدونم اگه بچه خواهرش بود با روی باز جوابشو میداد فامیلاشو اینقد دوست دارههه همه ی عصبانیتشم واسه ما و مامان بیچارمه سر هر چیزی بیخود عصبی میشه

میشه برای رسیدن به اهدافم یه صلوات مهمونم کنی؟ 😘 
2740
اخه چرا؟ خواهرم ۱۴ سال ازم بزرگتره خوب بودیم یهو نمیدونم بخدا چش شده شوهر و بچه شم همینطور انقدر ...

منم خیلی غبطه میخورم 

ولی چیکارشون میشه کرد 

من خیلیم سعی کردم رابطمون خوب بشه باهاش صمیمی شدم چن بار  هر سری یه ضربه ای بهم زده

منم دیگه قیدشو زدم ولی رو در رو خوب بودیم

کاری نمیشه کرد متاسفانه

منم خیلی غبطه میخورم  ولی چیکارشون میشه کرد  من خیلیم سعی کردم رابطمون خوب بشه باهاش صمی ...

منم خیلی سعی کردم باب حرفو باز کنم ولی یه طوری سرسنگین جوابمو میدن که اصلا نمیفهمم چرا اخه

شده روزایی که بخاطر همین رفتارشون کلی گریه کردم

الان خداروشکر یه شهر دیگه ام و ازشون دورم و سعی میکنم عین خیالم نباشه وگرنه دق میکردم

الان ده ماهه ازدواج کردم یه سالم عقد بودم اصلا به هیچ وجه من و شوهرمو دعوت نکردن خونشون انقدررر پیش شوهرم خجالت میکشم خدا میدونه

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚

یه بار تو عقد شوهرم ازم پرسید خواهرت و بچه ش باهات قهرن مگه؟یه جوریه رفتارشون

انقدر ناراحت شدم و جا خوردم گفتم نمیدونم لابد ناراحتن از اینکه ازدواج کردم،خیلی خجالت کشیدم و بدم اومد پیش شوهرم

با اینکه خودمم نمیدونم چرا اینجوری شدن من که به خدا واگذار کردم