2737
2734
عنوان

تبعیض بین بچه هاتون

| مشاهده متن کامل بحث + 640 بازدید | 23 پست
خود بچه باعث تبعیض میشه وگرنه بچه که فرق نداره با رفتارهایشان باعث تبعیض میشن

من 24 سالمه خرج کل خونه رو میدم ، مادرمو دکتر میبرم ، بهترین لباسا رو براش میخرم و.. خلاصه سعی میکنم بهترین فرزند براشون باشم 

داداشم 22 سالشه نه سربازی رفته نه کار درست و حسابی داره با این حال مادرم پسرشو بیشتر دوست داره 

گاهی اوقات شده خودم غذا نخوردم تا مامان و بابام بتونن بخورن و سیر بشن اما مامانم سهمی که من بهش داده بودم رو داده به داداشم 

خیلیا دیگه رو هم مثل خودم دیدم 

میدانی رنج تو از چیست؟ تو به آنچه نباید، بسیار می اندیشی.
   نمیدونم ولی خواهرم بهم ب چشم دشمن نگاه میکنه    

ااتفاقا یکی از بچه ها همینو میگفت بهم.تقریبا مثل تو بود.میگفت داداشم انگار باهام دشمنه هیچ کاریش نکردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم موافق حرف تون هستم اما خودم دونا پسر دارم بزرگه اذیت میکنه ناخودآگاه از کوچیکه بخاطر خوب بودنش م ...

عزیزم باعث میشی دلش بشکنه و تا آخر عمرش این تصور از شما بمونه ذهنش. همه بچه کلاس اولی ها همینن و انتظار چی داری از یه بچه ۷ ساله.کارت غلطه

منم موافق حرف تون هستم اما خودم دونا پسر دارم بزرگه اذیت میکنه ناخودآگاه از کوچیکه بخاطر خوب بودنش م ...

همه بچه ها وقتی کوچیکن خوبن ولی وقتی بزرگ میشن مشکلاتشون هم بزرگتر میشه

2728
من 24 سالمه خرج کل خونه رو میدم ، مادرمو دکتر میبرم ، بهترین لباسا رو براش میخرم و.. خلاصه سعی میکنم ...

من خودم بچگی همین بودم ‌.کل خونه رو تمیز می‌کردم ‌.سفره مینداختم جمع می‌کردم جارو می‌کردم. با این حال مامانم داداشم رو بیشتر دوست داشت .اصلا انگار من رو از پرورشگاه اوردن

2738
من 24 سالمه خرج کل خونه رو میدم ، مادرمو دکتر میبرم ، بهترین لباسا رو براش میخرم و.. خلاصه سعی میکنم ...

مطمین باش مامانت تو رو  دوس داره و بهت افتخار میکنه اما میبینه داداشت بی دست و پاس بیشتر توجه میکنه . الن برای خودم که گفتم‌من به پسر بزرگه  بیشتر میگم بخور این کار و کن چون میبینم غدا  درست حسابی نمیخوره یا  مواظب خودش نیست . 

برای قرعه کشی ام به اسمم در بیاد ی صلوات مهمونم کنین  شماره ۴۷