2410
2553
عنوان

تبعیض بین بچه هاتون

630 بازدید | 23 پست

سلام خانوما من مشاور مدرسه دخترونه هستم راهنمایی.(دخترای ۱۳ تا ۱۵ سال) الهی بمیرم واسه خودشون هرکدوم کلی مشکل دارن.میان پی وی مشکلاتشون رو بهم میگن. یکیشون میگفت مامانم همش بین منو و داداشم فرق میزاره.مثلا میگفت که رفتیم باغ مامانم همش از داداشم عکس میگیره بهش میگم بیا از منم بگیر نمیاد.یا مثلا برای غذا درست کردن و اینا همش الویت با اونه هرچی اون دوست داشته باشه درست میکنه.خانوما دختر و پسر فرق نداره بچه ها توی این سن خیلی لجبازن باید با یه سری سیاست ها باهاشون راه بیای نه اونقدر که ازتون بدشون بیاد نه اونقدر که لوس بشن .از همه مهم تر تبعیض قائل نشین .اگه نمیتونین نباید بیشتر از ۱ دونه بچه بیارین.نظرتونو بگین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

تبعیض بین دختر و پسر خیلی بده ، حتی خدا هم گفته ما با هم برابریم ولی یه سریا حرف خدا رو رد میکنن و طوری رفتار میکنن انگار بیشتر حالیشونه 

میدانی رنج تو از چیست؟ تو به آنچه نباید، بسیار می اندیشی.

منم موافق حرف تون هستم اما خودم دونا پسر دارم بزرگه اذیت میکنه ناخودآگاه از کوچیکه بخاطر خوب بودنش ممنونم . مثلا واسه غذا خوردن همچنان نق میزنه و بد غذاس . وقتی کوچیکه با اشتها غدا میخوره  خوشحال میشم قربون صدقه اش میرم النم که بزرگه کلاس اوله پدرم و در اورده با مشق ننوشتن و اذیتش ‌

برای قرعه کشی ام به اسمم در بیاد ی صلوات مهمونم کنین  شماره ۴۷   
2714
تبعیض بین دختر و پسر خیلی بده ، حتی خدا هم گفته ما با هم برابریم ولی یه سریا حرف خدا رو رد میکنن و ط ...

اغلب مامانا پسر و پدر ها دختر دوست دارن😞و بینشون تبعیض قائل میشن جوری که آدم حس پوچی میکنه

اغلب مامانا پسر و پدر ها دختر دوست دارن😞و بینشون تبعیض قائل میشن جوری که آدم حس پوچی میکنه

درسته ولی دیدم پدرایی بودن که خیلی بلاهای وحشتناکی سر دختراشون آوردن و مادر بیچاره هم سکوت کرده تا بلای بدتر از این سر دخترش نیاد 

میدانی رنج تو از چیست؟ تو به آنچه نباید، بسیار می اندیشی.
خود بچه باعث تبعیض میشه وگرنه بچه که فرق نداره با رفتارهایشان باعث تبعیض میشن

منظورتون اینه که مثلا یه بچه بداخلاقه باعث میشه مادر یا پدر دوستش نداشته باشن؟من که مخالفم 

درسته ولی دیدم پدرایی بودن که خیلی بلاهای وحشتناکی سر دختراشون آوردن و مادر بیچاره هم سکوت کرده تا ب ...

اون که اره مثل فکر کنم اسمش رومینا بود پدرش کشته بودتش توی اینترنت خیلی وایرال شده بود

2706