2737
2739
عنوان

دردو دل یه کنکوری 😑😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1165 بازدید | 113 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بخاطر پزشکی تجربی خوندم سال آخر شرایطم جوری بود که انسانی دادم شبو روز فکر کنکور هستم آرامش ندارم&nb ...

ای بابااا برعکسیم که من تحربیم ولی انقدررر دوس دارم برم انسانی کنکورشو بدم...

میخوام بالامو باز کنم و پرواز کنم👩‍🦽🎶🤞💖
چرا خب...وقتی علاقه نداری...ما قراره ب اهدافمون برسیم ک تهش خوشحال باشیم عزیز....نه اینطوری ک...ب خو ...

دیگ افتادم توش 2 سال دیگ تمومه همزمان دارم واسه کنکور میخونم باید برسم بهش 

2738

حیف عمرت نیست؟اووف پزشکیم ایا قبول بشی ایا نشی چون انقد سخت شده.حالا گیریم شدی انقد باید بخونی که چشمات دیگه کلا فکر نکنم دووم بیاره.مگه شوخیه.قبول که بشی تازه سختیاش شروع میشه و خوندناش

حتی ضعیف شدن چشام هم می ارزه؟

چشم ک با عمل لیزر ۱۰ دقیقه ای درست میشخ

اگه میدونی بهش میرسی بخون

یکی از همشهریای ما هم توی ۳۰ ۴۰ سالگی رفت پزشکی ازاد و به ارزوش رسید و الان بقیه بهش افتخار میکنن

اگه درس نخونی میخوای چیکار کنی؟ همش بری بیرون؟ بیرون رفتن هم بعدش خسته میشی و حسرت میخوری که تلاش نکردی

میشه لطفا برای اینکه بتونم مادر یه بچه سالم باشم ایت الکرسی برام بخونین و من مدیونتون بشم؟💙                   ☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃
2706