2733
2734
عنوان

دردو دل یه کنکوری 😑😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1168 بازدید | 113 پست
بهترین کار رو داری می‌کنی . وقت برای ولگردا زیاده .ولی اونا هیچی نمیشن  فردا میگن‌کاش درس میخ ...

دوستام بیکار نیستن بعضیا مترجمی زبان میخونن بعضیا معلمن بعضبا حسابداری 

ولی خوش میگذرونن من موندم با این کنکور که غولی هس

عزیزم میدونی بعدش که پزشکی قبول شی درسات خیلی خیلی سخت تر میشه فقط قبولی پزشکی نیست به بعدش هم‌فکر ک ...

مشکلی با حجم درس ندارم همین حقوقم درسا خیلی زیاده دوس دارم دنبال علاقم برم همین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکلی با حجم درس ندارم همین حقوقم درسا خیلی زیاده دوس دارم دنبال علاقم برم همین

آخه خیلی با حسرت درمورد تفریح و خوش گذرونی حرف زدی و کسی هم که بخواد پزشکی بخونه واقعا باید با اینا کنار بیاد 

2731
آخه خیلی با حسرت درمورد تفریح و خوش گذرونی حرف زدی و کسی هم که بخواد پزشکی بخونه واقعا باید با اینا ...

در کنارش میشه تفریح کرد بعدش ولی الان باید قبول بشم تفریحی ندارم رفیقام رو میبینم حسرت میخورم

علاقه ندارم بهش فقط در حد پاس میخونم سخته علاقه نداشته باشی بد مجبور باشی بخونی افتادم توی ی جاده ای ...

از خدا میخام به اون رشته و دانشگاهی که میخای همین امسال برسی🌹❤

کاش دنیا بهم یه دختر بده...که بهش بگم صداشو جرئت بده،بدونه با موهای اون کسی نسخ نمیشه،اگه نتونه مادر شه مرد تلف نمیشه،کاش دنیا بهم یه دختر بده،میخام بدون اجازه مرد نفس بکشه،میخام پرنده ها رو بدون قفس بکشه،میخام فرشته نباشه خطا جزئی از زمینه،میخام زن باشه،زن بمیره،زنیت همینه🍀   
2740