2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نودل داداش پز

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

هرچی فک‌میکنم یادم نمیاد خوردم یا ن😐

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.
2738

هیچی نهار قبل باشگاه ساندویچ خوردم بعدشم ماکارونی واس همین سیر بودم

لینکِ زندگیتونو به هرکسی ندین که جوین بده لفت بده(:       درخواست دوستی اصلااااا قبول نمیکنم کاری داشتید یجا تگم کنید)

نخود پلو😊

نخود آبگوشتی رو خیس میکنم از شب قبل بعد گوشت ماهیچه تیکه شده یا گوشت گوسفندی هرکدوم که باشه خوبه با پیازداغ تفت میدم فلفل سیاه و زردچوبه بعدم آب گرم و نخود و یه تیکه چوب دارچین تو زودپز بپزه بعدش برنج رو که خیس کردم میریزم توش با یکم زعفران و کره یا روغن و نمک تا دم بکشه خیلی خوشمزس👌

این نیز بگذرد...                                   
2706