2737
2734

البته بار اول جواب داد من معذرت خواهیم کردم بعد بغضم گرفته بود چون واسه یه چیز الکی که مقصر اول وآخرش شوهرم بود بعد اونم گفت علو بعد قطع کرد منم بعدش دوسه بار گرفتم جواب نداد حالا شوهرم میگه اینقدر بگیر تا جواب بده 

از هیچ توقع نداشته باش حتی پدرومادرت که کسیم ازت توقع کنه دخالت نکن که کسی نکنه قضاوت نکن تا کسی قضاوتت نکنه    

چقدر شخصیت حقیری داری😑

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حضوری برو اگر مقصری.

اگر هم نه نیازی به عذر خواهی نیست.

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
2731

بنظر خودت کارت  درسته؟

خانم  عزیز ،  میدونی  همین  زمانیکه  امضای منو  میخونی دیگه  تکرا  نمیشه🤔؟پس  واکن  اون  لبارو😁 یک  لبخند  بزن  غم غصرو بریز دور  🤩به اطرافیانت  لبخند  بزن  حتی  اگه  مصنوعی  باشه  بهشون  انرژی  میده بزار  تواین  دوران  سخت  حداقل  دیدن  تو  خوشحالشون  کنه😍🤩اونوقت  ازشادیا  اونا  خودتم  دوبرابر  شاد  میشی واین  سیکل  ادامه  پیدا  میکنه🤩🤩😍❤
2738

خوشبخت ترین زنان جهان حضرت خدیجه که مادرشوهر نداشت بعدم حضرت حوا قوم شوهر ندید کلاااا شوهرشم ادم بود بعدم حضرت مریم که اصلا ریخت شوهرو ندیددددد😁♥️

اینقدر بدم میاد از اینایی که از صداقت و سادگی بچگیمون سواستفاده میکردن و ازمون حرف میکشیدن الان که بزرگ شدم میفهمم چه مسائل فوق سری رو لو دادم🤣😁
چرا 

وقتی جوابتو نداد چرا همش زنگ میزنی

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
دلیل قهری چیست  بگی بهتر راهنماییت میکنیم

چون چند بار گفتم مهریه سنگینه نصف کن بعد بابامم گفت باشه هروقت خونه ساخته شد بعد چند بار الکی بحث مهریه پیش میکشن 

از هیچ توقع نداشته باش حتی پدرومادرت که کسیم ازت توقع کنه دخالت نکن که کسی نکنه قضاوت نکن تا کسی قضاوتت نکنه    
حضوری برو اگر مقصری. اگر هم نه نیازی به عذر خواهی نیست.

آخه من معذرت خواهی کردم وقتیم قطع شد سه بار گرفتم 

وقتی جوابتو نداد چرا همش زنگ میزنی

یعنی من وظیفمو انجام دادم دیگه

دلیل قهری چیست  بگی بهتر راهنماییت میکنیم

میشه درخواست دوستیمو قبول کنین 

2706