2737
2739
عنوان

دعوا باخوانواده شوهر

322 بازدید | 33 پست

دوستان سلام واقعا اعصابم خورده اگه غلط املایی باشه ببخشین ففط ی راهنمایی میخام دیگه دارم دق میکنم

ی ماه حرف نمیزنم باهوشون بخاطر چی

دوستان دخترم دختر ساکتیه اصلا زدن بلد نیست.پسر خواهر شوهرم شیطونه هرجا برم دخترمو میزنه حالانگین بخاطر بچه دعوا راه انداختی من خونه مادرشوهر میرم مراقب دخترمم نمیزارم‌پسر خواهرشوهرم بزنش موقع ک خونه خاهر شوهرم‌میرم بازم‌مواظبشم ولی تو خونه خودم ب همراه مهمون ک نمتونم چی میشه ی ذره خاهر شوهرم پسرشو بکشه کنار تا من بتونم از مهمونام پذیرایی کنم

ماه پیش ی مهنونی داشتم خاهرشوهرم اینجابود مادرشوهرم دعوت بودن بعد من کلی میز و سفره چیدم هیچ‌کدومشون دست نمیزنن هیچ حداقل بچشونو بکشن کنارشون هربار بدن دخترمو نیش میزنه 

همه درحال خوردن بودن منم هنوز ازکار وقت نکرده بودن بشینم سر جام ی تکه چیزی بخورم بعد خاهرشوهرم غذا تموم شده بود چی میشد ی دقه بچشو بکشه کنارش تامنم ی لقمه غذا راحت از قلوم بره پایین‌پسرش موهای دخترمو کشید منم ناراحت شدم ب دختر مهمونم گفتم ک دخترم ساکته اصله بلد نیس کسی رو بزنه ولی خودش حسابی کتک خورده فقط اینو گفتم هیچی دیگه نگفتم مادرشوهرم‌ناراحت شد ک چرااینو گفتی پیش مهمونا خاهر شوهر شروع ب گریه کرد پیش مهونا ه چی پذیرایی کردم نخوردن ورنداشتن ب مادرشوهر گفتم مگه من چی گفتم‌مگه مستقیم ب خاهرشوهر چیزی گفتم‌ک ناراحت شدی ی عالمه دعوا راه انداخت بعده مهمونا 

توی این ی ماه اصلا نرفتم خونشون چندروز پیش تو واتشاپ ی چیزی تو وضعیت میزارم‌زود ب شوهرم زنگ‌میزنن خانمت اینو گذاشته اونو گذاشته شوهرم‌گفته بهشون چرا ب خودتون‌میگیرین بخاطر واتساپ از شمااجازه بگیره چی بزاره چی‌نزاره 

بیرون ب پدرشوهر سلام‌میدم‌نمیگیره ب پاش وامیستم نادیده میگیره

منم خسته شدم بخدا چی‌ها ک‌نکشیدم از دستشون چکارکنم من دیگه کلا قطع رابطه کردم تو  ی ساختمونیم نمیشه همدیگرو نبینیم الان کلا شماره هاشونو پاک‌کردن زود ب شوهرم گفتن خانمت شماره هامونو پاک کرده شوهرمم گفته من گفتم پاک کنه چون هرچی‌میزاره تو واتساپ شما ب خودتون میگیرید ب همین پاک‌کرد دیگه وضعیت واسه شماها نیوفته

چرا رودربایسی داری؟؟؟ 

شوخی شوخی سر بچه داد بزن بگو دخترمو بزنی میزنمت

ناراحتم شدن بدررررک

سلام دوست مجازی من😃 اینجا نه من شمارو میشناسم نه شما منو، اما اونقد بهم نزدیکیم که هر لحظه که اراده کنیم میتونیم باهم حرف بزنیم, درد و دل کنیم, همدیگه رو راهنمایی کنیم. این خیلی خوبه که همو داریم.😍 اما با وجود اینهمه صمیمیت و نزدیکی نه من از، زندگی شما اطلاع دارم نه شما از زندگی من ولی هممون خوب میدونیم که همه دلی به نازکی حباب برای شکستن دارن. چقد قشنگ میشه باهم یکم مهربونتر باشیم بهم توهین نکنیم و اگر از جایی دلمون پر شد اونو سر هم خالی نکنیم. فضا مجازیه اما دلا واقعیه و زود میرنجن، بغض خیلی راحت تو گلو میشینه و چشما مثل بارون بهار میبارن 🥺🥺 بیاین دلیل لبخند هم باشیم ❤ دوستتون دارم دوستای نی نی سایتی من😘😘😘😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیرون ب پدرشوهر سلام‌میدم‌نمیگیره ب پاش وامیستم نادیده میگیره منم خسته شدم بخدا چی‌ها ک‌نکشیدم از د ...

افرین به شوهرت ک پشتته.

بیخیالشون باش همون بهتر قطع رابطه کردی .منم تو یه ساختمونم ولی فقط حفظ ظاهر میکنم مجبورم .

2728

بنظرم چیز خاصی نگفتی اونا خیلی بزرگش کردن

و اینکه متنفرم از مادرایی که میبینن بچشون بقیه رو اذیت میکنه اما چیزی نمیگن😊

اصلا برات مهم نباشه اگه اینو نمیگفتی بازم ادامه پیدا میکرد

داستان خنده دار زندگیم👉🏻😻😹بی‌بی‌چک‌مثبت😍 لکه بینی 🤒سونوقلب۹w💕 سونوان‌تی 🤩سونوآنومالی👕 طول‌سرویکس۲۵وسرکلاژ🤦🏼  انقباض‌رحمی‌هفته۲۸🤷🏼 کنترل‌انقباض‌باقرص🤕NSTاول‌وثبت‌نشدن‌انقباض😶 NSTدوم‌وثبت‌انقباض‌زایمان😕 زایمان اورژانسی در هفته۳۶سزارین‌اختیاری 🤰🏻🤱🏻#خدا💚  علمدار ها همه زیبان🌟 ، ولی بی دست زیباتر💫  درخواست دوستی❌= گزارش✔

خب حله شوهرت پشته .کار بسیااااار خوبی میکنی نمیذاری بزنه.خیلی با احترام و رک بگو بگو رفت و آمد ما نباید باعث آسیب بچم بشه که.اصلا رو نده.به همسرتم با احترام تمام بگو نمیخوام دخترمونو بزنه خیلی آسیب میزنه.والا من کسی بزنه تو فامیل خیلی با احترام به مامان باباش میگم ببینین بچتون داره میزنه.این برخوردن نداره پررو هستن معلومه

بیرون ب پدرشوهر سلام‌میدم‌نمیگیره ب پاش وامیستم نادیده میگیره منم خسته شدم بخدا چی‌ها ک‌نکشیدم از د ...

افرین ب شوهرت فهمیده و عاقل

خدا حفظش کنه برات

سلام دوست مجازی من😃 اینجا نه من شمارو میشناسم نه شما منو، اما اونقد بهم نزدیکیم که هر لحظه که اراده کنیم میتونیم باهم حرف بزنیم, درد و دل کنیم, همدیگه رو راهنمایی کنیم. این خیلی خوبه که همو داریم.😍 اما با وجود اینهمه صمیمیت و نزدیکی نه من از، زندگی شما اطلاع دارم نه شما از زندگی من ولی هممون خوب میدونیم که همه دلی به نازکی حباب برای شکستن دارن. چقد قشنگ میشه باهم یکم مهربونتر باشیم بهم توهین نکنیم و اگر از جایی دلمون پر شد اونو سر هم خالی نکنیم. فضا مجازیه اما دلا واقعیه و زود میرنجن، بغض خیلی راحت تو گلو میشینه و چشما مثل بارون بهار میبارن 🥺🥺 بیاین دلیل لبخند هم باشیم ❤ دوستتون دارم دوستای نی نی سایتی من😘😘😘😘😘😘
چرا رودربایسی داری؟؟؟  شوخی شوخی سر بچه داد بزن بگو دخترمو بزنی میزنمت ناراحتم شدن بدررررک

بخدا هربار نیش میزنه هیچ‌جا نمیرم الانم دارم از حرص گریه میکنم بخدا چی ها ک نکشیدم فقط موندم بچه من خاهرشوهر دعواکردن ب مادرشوهرم چ مربوط ک کلی دعواراه انداخت

2738

با این اخلاقشون هم تو نری پیششون راحتتری هم اونا راحتترن .حفظ رابطه به چه قیمتی ک دو طرف عذاب بکشین؟برا عیدی چیزی بود ففط یه سر نیم ساعته برین با شیرینی .ادما از احترام و دوری و سکوت نمیتون حرفی دربیارن

افرین ب شوهرت فهمیده و عاقل خدا حفظش کنه برات

میدونی اونم خسته شده میگه پول جم‌میکنم‌بریم‌خودش با چشماش میبینه کرونا گرفتن ۱ماه غذا بردم دخترش ی بارم‌نیاورد بخاطر اون دختره حالا از دهنش هرچی اومد بهم‌گفت

ولشون کن ب درک..مادرشوهرا همینجورن دستتو تاارنج کن توعسل بکن دهنشون اخرسر گازمیگیرن ولی دخترشون هرکارکنه میگن دخترم فقط ب دردم میخوره..من مادرشوهرم طبقه پایینه مث خر صب تاشب بابچه کوچیک کارمیکنم بعد اگ یکی ازش بپرسه عروستم کمک میکنه میگ اگ بچش بزاره ی وقتم شاید سربزنه بهم ولی دخترش ماهی ی بار ی جارو ب خونش نمیزنه هردیقه میگ دختر ب درد میخوره و دلسوزه و ازاین حرفا..از ی شهر دیگ اومدن رفتم خونشونو جارو گردگیری همه کارکردم اومدم خونه خودمم تر وتمیز کردم چون ازاینان ک میان سرک میکشن بینم کثیفی یاتمیز بعد غذا ابگوشت درس کردم ظهر رفتن ب دخترشونم سر زدن اونم سرراه بوده خونش اون غذا براخانوادش درس نکرده ولی میگن فقط دخترمون بعداینجا ک اومدن پدرشوهرم میگ پس کو برتج گفتم بخدانرسیدم میگ ای دستت بشکنه با کار کردنت کی بی برنج غذا میخوره..واقعا خانواده شوهر هر کار کنی بی اب وچشمن..اینام اگ بادخترشون ی شوخی کنی دیگ هزار کار براشون کرده باشی بلانسبت روت میرینن انگار ن انگار..حالا همین حرف تورو اگ دخترش زده بود عیب نداشت

بخدا هربار نیش میزنه هیچ‌جا نمیرم الانم دارم از حرص گریه میکنم بخدا چی ها ک نکشیدم فقط موندم بچه من ...

خب گلم شما باید دفعه اول برخورد میکردی تا حساب کار دستشون بیاد

الانم بگو من درباره بچم با کسی تعارف ندارم

ولشون کن ب درک..مادرشوهرا همینجورن دستتو تاارنج کن توعسل بکن دهنشون اخرسر گازمیگیرن ولی دخترشون هرکا ...

درکت‌میکنم چشام درد میکنه از بس گریه کردم خسته شدم هرروز میگه طبقه بالادرس میکنم‌خاهرشوهرت بیاد بشینه تو مستاجر پریشون شده بیاد چ برنامه هایی داریم

2706