2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هم خودم شاغلم هم یه مقدارمستغلات هست درامد داره هم عایدی ک بابام برام گذاشته و هم همسر جان

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
جیب پدر😐😐

سلام رشتتون سخته ؟؟؟؟؟ بعد شما گرایش مترجمی هستید یا اموزش

لایک نکن. خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد، باید به چپت باشد و کاریت نباشد😂                                  ز تمام بودنی ها تو همین، از ان من باش که به،  غیر با تو بودن دلم، ارزو ندارد. دوست دارم مرد نظامی من💜💜💜👮‍♂️👮‍♂️👮‍♂️
2731
چی مثقال از طرف بابایی یا نامزد؟  تاپیک آخرتون رو خوندم... 😁🤗

😆😅بابام

نامزدم هیچیی نمیده

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     
سلام رشتتون سخته ؟؟؟؟؟ بعد شما گرایش مترجمی هستید یا اموزش

سلام خوبی عزیز

ببین اگر علاقه نباشه هم سخت و هم حوصله‌سر ببره

من خودم چون خییلی علاقه داشتم اگر سخت هم هست اسونه

گرایش رو در ارشد انتخاب میکنن

من ترم اول هستم

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی
2738
مگه دانشجوی پزشکی نیستید؟ آینده تون تضمینه دیگه

چرا هستم:)   نه کی گفته

من فعلا باید ۷ سال بخونم عمومی 

خب این ۷ سال نیاز دارم به یه منبع درامدی

تازه بعد اونم تخصص نگیرم فایده نداره 

یا باید مهاجرت کنم یا تخصص انشالله 

توی سال ۶ ام بهمون ماهی یه تومن میدن 😂 که اونم نمیشه بهش گفت حقوق بیشتر پول رفت و امده

در کل  باید یه کاری پیدا کنم

اما اگه دانشگاه حضوری شه من هرروز از ۶ تصب تا ۸ شب نیستم 

و خب هیچ کار حضوری نمیشه بکنم

سلام خوبی عزیز ببین اگر علاقه نباشه هم سخت و هم حوصله‌سر ببره من خودم چون خییلی علاقه داشتم اگر سخ ...

من دوست داشتم ولی گفتن خیلی سخته بعد یه سوال باید لیسانس بگیریم بعد گرایش انتخاب کنیم‌؟

لایک نکن. خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد، باید به چپت باشد و کاریت نباشد😂                                  ز تمام بودنی ها تو همین، از ان من باش که به،  غیر با تو بودن دلم، ارزو ندارد. دوست دارم مرد نظامی من💜💜💜👮‍♂️👮‍♂️👮‍♂️
کلاه برداری

قبح گناهتون رو اینجا نریزید

⭕ﻭ ﻫﺮ ﻛﻪ ﺍﺯ ذکر ﻣﻦ(نماز و قرآن) ﺭﻭﻯ ﺑﮕﺮﺩﺍﻧﺪ، ﺑﻰ ﺗﺮﺩﻳﺪ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺳﺨﺘﻰ❌  ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺭﻭﺯ قیامت 🚫ﻧﺎﺑﻴﻨﺎ🚫 ﻣﺤﺸﻮﺭﺵ ﻣﻰ ﻛﻨﻴﻢ⭕➡️ ۱۲۴ طه💢 ما ابد در پیش داریم. بخاطر ۱۰۰ سالِ دنیا، ابد رو خراب نکنیم.اگه مشکل داری اعتمادرو بخون. تاپیکرزق و روزیو تاپیک تاپیک آرامش
2706