2733
2739
عنوان

بچه هااا عمه نمیزاره دختررو بگیریم😡😡😡😡

| مشاهده متن کامل بحث + 918 بازدید | 68 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رابطمون عمه دختر خانومه شماره یا رابطه ای نداریم باهاشون که ایشونم نمیزارن😐

خوب پیگیرنشدید کجادیدنش خلاصه آشنای مشترک دیگه هم دارید نگیدچرا ازش شماره بگیرید.

مهربان باشیم .خاموش بودم بعدسالهاروشن شدم.اهل دعوا نیستم. پس حق باشماس.بعضی تاپیکانصفه بودم سوال مونده ذهنم میپرسم بعد.خوش باشید دوستان.خاستی برای برآورده شدن حاجاتم صلوات بده
2731
ادرس یا شماره تماس از، دختر خانم ندارین؟؟؟؟  از ی اشنا دیگه ادرسشو پیدا کنید

نه فقط عمشو میشناسیم دوست 30سالمونه از اون طریق میشناسیمشون بعد ما چجوری عمه رو راضی کنیم راضیم نشه وصلتو بهم میزنه😥

کاربر خانم هستم
نظر عمه مهم نیست. به مادر دختر بگین

نظر عمه اصلا مهمه عمه ها رو نشناختی چه آدمایی هستن

اگر اسلام دست و بالمون را نبسته بود همه پسرا دانشگاهمون را از دم بوس میکردم و گاز میگرفتم خواهشا ادا تنگا رو واسه ما در نیارید باشه
2738
حرف حق👌👌👌

من عمه خودم بجا سه لیته شش لیتس خدا خفش کنه

اگر اسلام دست و بالمون را نبسته بود همه پسرا دانشگاهمون را از دم بوس میکردم و گاز میگرفتم خواهشا ادا تنگا رو واسه ما در نیارید باشه
یاد عمه خودم افتادم وقتی بخاطر دخترش  خواستگارای منو رد میکرد 🤣 اخرشم هیچ کدوم‌نگرفتنش

دقیقا اینم دختر داره ولی از داداش من بزرگتره😐😐بعد ما هرسوالی می پرسیم میگه دختر خودم اینجوری اونجوری بعد میگیم نه اون دختره میگه یه دقیقه پشت خطی دارم بحثو عوض میکنه😡😒

کاربر خانم هستم
نه فقط عمشو میشناسیم دوست 30سالمونه از اون طریق میشناسیمشون بعد ما چجوری عمه رو راضی کنیم راضیم نشه ...

اگه اینستا دارن تو فالوراشون چک کنید شاید خانواده دخاره تو فالوره عمه باشه ، از اونجا پیدا کنید

من هیچوقت نمیتونم بد باشم،  من کل بدنم قلبه ^_~ 💞🦄 ( ˘ ³˘)❤