2733
2734
عنوان

بچه هااا عمه نمیزاره دختررو بگیریم😡😡😡😡

| مشاهده متن کامل بحث + 918 بازدید | 68 پست
چرا میگه خوب نیست؟علتش چیه؟خب اگ قصدتون جدیه عمه چکارس

رابطمون عمه هس شماره ای چیزی ازشون نداریم بعد خودش دختر مجرد داره هی ازش تعریف میکنه دختر خوبیه ها ولی از داداش من بزرگتره😐

کاربر خانم هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا اینم دختر داره ولی از داداش من بزرگتره😐😐بعد ما هرسوالی می پرسیم میگه دختر خودم اینجوری اونجو ...

🤣🤣🤣ای داد 

😄جوابشودندون شکن بده یجور که تا مدتها جای تیزی زبونت رو اعصابش بمونه❤فلفلشونم
2731
نه فقط عمشو میشناسیم دوست 30سالمونه از اون طریق میشناسیمشون بعد ما چجوری عمه رو راضی کنیم راضیم نشه ...

ی نفرو بفرستین از دختر عمه ای شوهر عمه ای کسی شمارشونو بگیره 

مثلا بگن میخوام ماشینشونو بخرم یا شمارشونو داشتم  پاک شده و... 

سلام دوست مجازی من😃 اینجا نه من شمارو میشناسم نه شما منو، اما اونقد بهم نزدیکیم که هر لحظه که اراده کنیم میتونیم باهم حرف بزنیم, درد و دل کنیم, همدیگه رو راهنمایی کنیم. این خیلی خوبه که همو داریم.😍 اما با وجود اینهمه صمیمیت و نزدیکی نه من از، زندگی شما اطلاع دارم نه شما از زندگی من ولی هممون خوب میدونیم که همه دلی به نازکی حباب برای شکستن دارن. چقد قشنگ میشه باهم یکم مهربونتر باشیم بهم توهین نکنیم و اگر از جایی دلمون پر شد اونو سر هم خالی نکنیم. فضا مجازیه اما دلا واقعیه و زود میرنجن، بغض خیلی راحت تو گلو میشینه و چشما مثل بارون بهار میبارن 🥺🥺 بیاین دلیل لبخند هم باشیم ❤ دوستتون دارم دوستای نی نی سایتی من😘😘😘😘😘😘
2740
😂😂😂😂😂خدا صبرت بده

بیشرفه هیجا رو نداره من تا الان که 27 سالمه خاستگار بدرد بخور نداشتم یکی چند ماه پیش داشتم خدایی همه جوره بینظیرر بود همون عفریته نذاشت ازدواج کنم تازه بابام هم پشتشه عممه خدا از حقش نگذره کثافته آشغال  امشبم آمده خونمون خوده خردجاله زنکه بی همه چیز

اگر اسلام دست و بالمون را نبسته بود همه پسرا دانشگاهمون را از دم بوس میکردم و گاز میگرفتم خواهشا ادا تنگا رو واسه ما در نیارید باشه
معتبره؟

بله من خودم از یکی از آشناهام گرفتم چون خیلی هاشون کلابردارین میگن پول بریز و فلان ولی این درست بود اما زحمتش زیاد بود دادمش به دوستم بزار ببینم اگر هنوز دارتش تگت میکنم آیدیشو میدم گلم🌷

کاربر خانم هستم