2733
2734

اینم بگم دخترم با اینکه خیلی کم هم بازی داشته روابط اجتماعیش خیلی خوبه هر بچه ای ببینه سریع دوست میشه. به ذات خود بچه بستگی داره بعضی بچه ها درون گران بعضی برون گرا. مثلا دختر دوستم دقیق هم سن دختر منه. دورش هم پر بچه هست ولی وقتی کسی میره خونه شون بگه سلام جیغ میزنه و همش به مامانش میچسبه طوریکه دخترم همش میگه چرا اون اینطوری میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مرسی عزیزم تقریبا این کارارو میکنم امیدوارم درست بشه آخه تو خونه ام تنهاست حوصلش سرمیره

پس راه درست داری میزی فقط صبور باش و همدل 

چند روز هم باهاش برو اکه میتونی 

دختر منم زود با همه جور میشه ولی تو مهد فقط یه دونه دوست پیدا کرده 

عزیزم بهش سخت نگیر. مهم همینه. اگه برات واجبه بفرستی بفرست ولی طوری که فکر نکنه مجبوره بره و تو دوسش نداری. کلا مواظب روح و روانش باش

منم دبيرم  آنقدر به این فکر کردم که اگر مدارس باز بشه چطور بگذارم پسر م رو مهد دیونه شدم  ...

من یکسال واسه کرونا عقب انداختم مهدشو ولی الان که مدرسه هم حضوری میشه واکسن میزنن گزاشتم ولی الان دودلم فقط واسه اینکه نق میزنه تو مهد

2740
من یکسال واسه کرونا عقب انداختم مهدشو ولی الان که مدرسه هم حضوری میشه واکسن میزنن گزاشتم ولی الان دو ...

پسر من سه سالشه ..مطمئن م ببرمش دیگه نمی تونم بیرون بيارمش از مهد 

فقط از کرونا می ترسم 

خدا به خیر کنه😒

عزیزم بهش سخت نگیر. مهم همینه. اگه برات واجبه بفرستی بفرست ولی طوری که فکر نکنه مجبوره بره و تو دوسش ...

نه گلم سخت که نمیگیرم خودم طاقت ندارم آخرین روزم چون گریه کرد برگشتیم الان میگم شنبه بریم میگه باشه بهش گفتم از خانم میپرسم اگه گریه نکردی واست جایزه میگیرم خوش حال شد

نه گلم سخت که نمیگیرم خودم طاقت ندارم آخرین روزم چون گریه کرد برگشتیم الان میگم شنبه بریم میگه باشه ...

البته ببین شاید مشکل خاصی داشته باشه. من دوستم مهد میزاشت میگفت دخترش مهد اولیش را دوست نداشته ولی وقتی مهدش را عوض کرده خیلی دوست داره.البته میگفت هر چی من رفتم اومدم از مهد اولیش هم چیز بدی ندیده بودم 

البته ببین شاید مشکل خاصی داشته باشه. من دوستم مهد میزاشت میگفت دخترش مهد اولیش را دوست نداشته ولی و ...

شاید..ولی مربیشو دوست داره خودم حس میکنم به من خیلی وابسته است امروز تعطیل بودن به دختر همسایه که باهم دوستن تعریف میکرد تو مهد چیکارا میکنن میگفت توام بیا خوش میگزره ببینم چی میشه درست نشد عوض کنم .

پیش دبستانی و مهد برای امادگی قبل از مدرسه و یادگیری و اجتماعی شدن بچه هست  اذیت کردن نیست اتف ...

دقیقا،یه گروه دارن هر روز هر کاری کردن عکس و فیلم میفرسته مربیش، یه روز مثلا رنگا رو به انگلیسی یاد میده،یه روز فصلا رو،یا آشپزی میکنن،نقاشی و شعرو کاردستی و کلی بازی دارن خودم خیلی خوشم اومد آخه تو خونه هم میمونه حوصلش سرمیره 

2706