2733
2739
چطورپیش دبستانی نرفت اینجوری که مجوز حضور درکلاس اول رو نمیدن

نه کلاس اول می‌ره خیلی هم باهوش .پیش دبستانی اجباری نیست خیلی ها تو کورنا نفرستادن .همه قشنگی پیش دبستانی به حظوری بودن هست مجازی چه فایده آیی داشت 

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله متوجه شدم موفق باشه

داداشم دوتا بچه داره من واقعا موندم زنداداشم میگه برام مهم نیست درس بخونن یانه چون سرکار یا خواب .بچه ها اینقد تلاش میکنن .میبینم یسری مادرا دارن هلاک میشن .یسری چیزا انگار باید تو خون بچه باشه 

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 
پیش دبستانی و مهد برای امادگی قبل از مدرسه و یادگیری و اجتماعی شدن بچه هست  اذیت کردن نیست اتف ...

از کلاس اول تا وقتی پیر بشن در حال تحصیلن نیاز نیست بچه آیی که اذیت میشه رو اجبار کرد 

2728
از کلاس اول تا وقتی پیر بشن در حال تحصیلن نیاز نیست بچه آیی که اذیت میشه رو اجبار کرد 

نباید اجبار کرد باید درست با بچه رفتار کرد تا یاد بگیره 

اینجور بچه ها وابستن مدرسه هم‌نمیتونن برن پس فردا معلمش سرش یه داد بزنه کلا مدرسه رو هم بیخیال میشه 

اینجوری باید اینده بچه رو کلا تعطیل کنیم 

نباید اجبار کرد باید درست با بچه رفتار کرد تا یاد بگیره  اینجور بچه ها وابستن مدرسه هم‌نمیتونن ...

شام قورمه سبزی بزارم با این اسم کاربری ..هوس کردم 🤣🤣

نباید اجبار کرد باید درست با بچه رفتار کرد تا یاد بگیره  اینجور بچه ها وابستن مدرسه هم‌نمیتونن ...

دقیقا با حرفت موافقم باید درست رفتار کرد مثلا من جای خواب دخترمو جدا نکردم تاالان و پشیمونم میگم کاش زودتر حتی به اجبار اینکارو میکردم الان سخت شده واسم

دقیقا با حرفت موافقم باید درست رفتار کرد مثلا من جای خواب دخترمو جدا نکردم تاالان و پشیمونم میگم کاش ...

کلا ایرانی ذاتشون جوریه که دوست دارن بچه رو وابسته بار بیارن 

از مادربزرگا هم به ارث رسیده 

من خودم از ۶ ماهگی جای خواب دخترمو عوض کردم تا وابش

ستگی نداشته باشه چقدر فامیلو اینا منو دعوا کردن که ما بچه هامون تا ۷ سالگی پیشمون خوابیدن زود بود چرا اینکار و کردی وو اینا 

بالاخره از یه جایی به بعد باید تموم‌ میشد  دیگه 

کلا خوشم از بچه وابسته نمیاد از همون بچگی دهترم رو مستقل بار اوردم 

2740