2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وقتی خودت شاغل نیستی این چه کاریه .خواهر زاده من پیش دبستانی هم نرفت مگه اجتماعی نیست مخ مدرسه هست . ...

پیش دبستانی و مهد برای امادگی قبل از مدرسه و یادگیری و اجتماعی شدن بچه هست 

اذیت کردن نیست اتفاقا برای خود بچه بهتره چیزای بیشتر یاد میگیره با همسن و سالای خودش بازی میکنه 

من دخترم را پیش دبستانی نفرستادم با اینکه میخواستم سر کار برم فعلا پروژه ای غیر حضوری کار میکنم ببینم این کرونا دست از سرمون برمیداره. به نظرم بهش سخت نگیر زده میشه ساعتش را کمتر بزار چند روز برو اونجا وسطش تو رو ببینه خلاصه با دلش راه بیا

2740
بمیرم برات چقدر سخت بوده حتما واسه مامانت  من ۵ سالشه طاقت ناراحتیشو ندارم😄

خدانکنه

اره خب قطعا سخته

ولی عادت میکنه و توی مدرسه مشکلی نداره توی برقراری ارتباط 

Throw out butterflies

اره عادت میکنه 

ولی باید خودت هم مدیریت کنی 

بیشتر بغلش کن بوسش کن محبتش کن 

هر روز در مورد مهد ازش بپرس 

باهاش همدلی کن 

به حرفاش گوش بده 

ببین دقیقا از چی ناراحت 

بهش اطمینان خاطر بده که دوسش داری و برای چی میره مهد و تو همیشه منتظرش هستی که برگرده 

نقاشی مهد باهم بکشین 

از تجربیات و خوب و بدش توی مهد بپرس 

فقط باهاش همدلی کن باهاش دعوا نکنی ها 

دختر منم همینجوری بود 

من ی هفته رفتم کلا اونجا موندم،یعنی توی مهد موندم هر وقت ناراحتی و گریه میکردم مربیش می اومد صدام میکرد میرفتم پیشش و باهاش صحبت میکردم بهتر میشد دیگه کم کم عادت کرد و موند. 

الان دیگه اینقد مهد رو دوست داره ک یادی از من نمیکنه

حال مرا هیچ کس نمیفهمد ،سالها سوختیم و دود نداشت ؛ زندگی یک دروغ مسخره بود، هیچ کس واقعا وجود نداشت...
الان دوست داره و با اشتیاق میره یا مجبوری؟

دوست داره 

حتی روزایی که نمیفرستمش زنگ میزنه بهم میگه میشه امروزم مهد برم 😂

من خودم یه چند رو مرخصی گرفتم خودمم باهاش رفتم شما هم ده روز اول برو ببین بعدش چی میشه