2733
2734
عنوان

شما بگید چکار کنم از بیکاری

160 بازدید | 15 پست

سلام اقای هستم ٢٨ ساله از اسلامشهر  من تا ٢٣ سالگی در رشته در دانشگاه سما تحصیل کردم اما برق اصلا بلد نیستم من ١٧ سالگی ٢ تا تشنج داشتم  ومبتلا به صرع هستم  و الان تحت کنترل دارویی هستم و قبل از خواب یک عدد قرص میخورم برای صرع از من سربازی امو معافیت صرع گرفتم و بهم کار و گواهینامه نمیدن و الان ٦ ساله بیکارم از سال ٩٤ هم افسردگی و صرع خودم دنبال کار نمیرفتم بخاطر معافیت  و هم شرایط پر تنش در خانواده  پدرم بعد از فارغ التحصیلی منو رها کرد به امان خدا و بیشتر پنهان  میگفت با بیکاریم مشکل نداره از طرفی پدرم در پروژه ویلا شرکت کرده بود و یک ویلا اون زمان ساخت و مداوم میخواست ویلا بفروشه اما ما نزاشتم بماند چرا چون پولشو از بین میبرد میداد به غریبه ها و یا اینکه به خود من میگفتش پول ویلارو بزارم بانک واست بهره اشو بگیری ردر کل روی پدرم هیچ حسابی نمیتونم کنم از طرفی من علاوه بر اینکه معافیت پزشکی دارم ادم سنگینی و چاقی هم هستم که کارگر بودنو برام دشوار میکنه قدم ١٨٣ وزن ١١٥ استخوان درشت من قبلا خیلی چاق تر از این حرف ها بودم با داروگیاهی وزن کم کردم ممکن بود ١٥٠ کیلو هم باشم بخاطر همین هم بهم زیاد میگن برو عطاری کارگرشو با جای خواب و کار یاد بگیر و از طرفی عطاری ها پولشون خیلی کمه و بیمه نمیکنن ایا اینکه بیمه نمیکنن ارزش دارد بروم و کار یاد بگیرم بدون بیمه

من چندتا جا هم کار کردم مثل نجاری cnc ماهی زینتی اما بخاطر اینکه دیدن دل به کار نمیدم و یا شل هستم و یاد نمیگیرم کار بیرونم کردن شما بگید چه کنم برم عطاری کارگر بشم و یا اینکه ابدارچی بشم با بیمه.

سرمایه ای ندارید برای خودتون مغازه بزنید

دخترای عزیز گروه نماز دارم واتساپ 🌺🌺🌺یک شمالی اصل(گیلانی_مازندرانی)  عاشق کشورمم💙   افتخار میکنم که دختر روستام🕊  یه روز تو دل تابستون،سیل میبارید از آسمون،توی اون بارون،دختری به دنیا اومد،که اسمش شد وارش،وارشی که سابقه نداشت وسط تابستون اونطور بباره،من اون دخترم،دختر اون بارون،وارش آسمون...به دنیا اومدنم معجزه بود،به قول مارجانم خودِ خودِ وارش بود💜💜💜هیچ وقت به قدرت خداوند شک نکن🤗 🚫آقایون لطفا نه لایک کنن نه ریپلای کنن و نه در تاپیک هام شرکت کنن🚫 با تشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

قطعا عطاری خیلی بهتره

بعدها ک بخوایین ازدواجم کنید بگید عطاری دارین خیلی بهتر تا بگین ابدارچی با بیمه

وزنتونم خیلی راحت کم کنید با یه متخصص تغذیه خوب مطمعن باشین خیلی رو روحیتون تاثیر میزاره

اینکه پدرتون اینجوریه الان اکثرا مردا تووشرایط شما هستن خدا بزرگه به نظرم کاری ک خودتون بدون سرمایه شروع کنیدو موفق بشین خیلی ارزشش بیشتره

انشالله یه عطار خیلی معروف بشین🌹🌹🌹

داداش تو باید اول وزنتو خیلی کم کنی پیاده روی و شام کم نمک بدون شیرینی و روغن تا 6ماه هم لاغر میشی و بعدم با سرمایه کمی ک پدرتون دارن ازشون پول بگیرین بزنین به یه کاری 

میتونین دکه بخرین  ک بدجور پول میزنن اونا ب جیب لعنتیا 

یامیتونین داخل مغازه ها برین و فروش یاد بگیرین بزن توکار بازار 

طلافروشی ببین طلاسازی میتونی یادبگیرییی 

یه جا نرو ک چون ساده ای تو جامعه بازار نبودی بری بخورنت 

🦋🦄یاضامن آهو🦄🦋 
2738

باید به این تاپیک اضافه کنم بخاطر صرع و مصاحبه سخت و کنترل دارویی که شب ها دارم هربار وموقع کار و مصاحبه مشکل خوردم 

و حتی نمیدونم کار شیفت برم یا نه معافیت پنهان کنم برم یا نرم اما میترسم شیفت شب تشنج کنم 

اما پزشک من که بهترین پزشک کشور هستش بهم میگه تو هیچیت نیست درمان شدی شیفعت شب هم در صورت مصرف دارو مشکل نداره (صرع من بقدری وضیعت مناسب داره ) در کل صرع موجب یک وسواس شدیدی شده در من

باید به این تاپیک اضافه کنم بخاطر صرع و مصاحبه سخت و کنترل دارویی که شب ها دارم هربار وموقع کار و مص ...

هرکسی یه مشکلی به تناسب خودش بزرگ داره 

پس استیون هاوکینگ چیداشت برای گفتن 😂😂😂

قد۱۸۰-وزن فعلی70🧑🏼‍🦯وزن هدف۶۵
2706