2737
2739
عنوان

مامانا لطفا بیاین 😢

216 بازدید | 43 پست

اول بگم که من مجردم (۱۵ سالمه اصن) ولی احساس میکنم بعدا موقع آمپول زدن بچه م نمیتونم دووم بیارم 😣

با اینکه از آمپول خودم میترسم ولی حاضرم صد تا بزنم ولی بچم نزنه احساس می کنم اون کوچولوعه دردش واسش بیشتره😢😢    لطفا از خاطرات بد و تلخ آمپول خوردن بچه هاتون (ایشالا ندارین و نخواهید داشت) بگید و احساستان در اون لحظه 😢😢    تاپیک قبلیم هم در این مورده

مشکلی داری ریپ نکن اعصاب ندارم😂😑   ۱۲ سالمع😉     لطفن  لایک نکنین ❤      به غلط املایی ها گیر ندید 😂💔          🐰آناهیتا🐰       یه دختر لوس فروردینی😂😉       خوش خنده و مهربون💋       در عین حال لجباز و یه دنده😈😀        فرزند ارشد بهار🐾🍃     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا اون موقع قوی میشی😅

آخه من خیلی م احساسیم بیش از حد😣😂   مورچه نمیکشم بکشم عذاب وجدان دارم 😑😅

مشکلی داری ریپ نکن اعصاب ندارم😂😑   ۱۲ سالمع😉     لطفن  لایک نکنین ❤      به غلط املایی ها گیر ندید 😂💔          🐰آناهیتا🐰       یه دختر لوس فروردینی😂😉       خوش خنده و مهربون💋       در عین حال لجباز و یه دنده😈😀        فرزند ارشد بهار🐾🍃     
2731
😐

؟

بخاطر سلامتیشه دیگه فک کن اون قدیما بچه ها چقد فلج اطفال و سل و چقد بیماری میگرفتن؟؟؟الان همین واکسن جونشونو نجات میده پس به دردش می ارزه

حالاکه میروی همراه جاده ها برگردو پس بده تنهایی مرا

من که فکر کنم همه بدونننن انقدر گفتم مجردم و مجرد خواهم ماند 

ولی سر واکسن داداشم وقتی به دنیا اومده بود یه جیغ زد و تموم شد 

حالا من چون خیلی خوشحال بودم و استرس داشتم 

تمام مدتی که مامانم توی اتاق عمل بود رو گریه کرده بودم 

یه دیقه زودی رفتیم بچه رو ببینیم بیایم که ببرنش

توی فیلمی که گرفتیم صدای گریه من میاد از شوق چونکه خیلی بچه دوست داشتم 

تمام اون مدت گریه 

یه دوثانیه گریم بند اومده بود پشت در اتاق مامانم بودیم 

دوباره به بچه که واکسن زدن شروع کردم گریههههههههههههه

وقتی هم که دو سالش بود خواستیم خون بگیریم ازش من بیرون بودم صدای گریش که اومد شروع کردم گریه کردن 

همه فکر کرده بودن من که ۱۵/۱۶ سالمه واسه ترس دارم گریه میکنم میگفتن چی شده مامانم هم کنا من بود میگفت واسه داداششه 🥲

میگن کویر جنگلی بوده که به بارون گفته دوستت دارم 
2740
بخاطر سلامتیشه دیگه فک کن اون قدیما بچه ها چقد فلج اطفال و سل و چقد بیماری میگرفتن؟؟؟الان همین واکسن ...

آره خب ولی اصلا دلم راضی نمیشه

عزیزم ت دیگ خیلی احساسی هستی 😍😂 قوی باش😉

خیلی 😂   دختر عموم هم مثل خودمه بچه بود روی سرامیک دید یه مورچه مُرده باور میکنی تا نیم ساعت عین ابر بهار گریه میکرد 😂😂😂

خیلی 😂   دختر عموم هم مثل خودمه بچه بود روی سرامیک دید یه مورچه مُرده باور میکنی تا نیم ساعت ع ...

وایی عزیزممم 😂😂😂

من که نشد باد بشم برم تو موهات ولی عوضش تو حسابی اشک شدی رفتی رو گونم                           دود شدی رفتی تو سینم...👐🌌
من که فکر کنم همه بدونننن انقدر گفتم مجردم و مجرد خواهم ماند  ولی سر واکسن داداشم وقتی به دنیا ...

ای خودااا 😍😍😂

من که نشد باد بشم برم تو موهات ولی عوضش تو حسابی اشک شدی رفتی رو گونم                           دود شدی رفتی تو سینم...👐🌌
من که فکر کنم همه بدونننن انقدر گفتم مجردم و مجرد خواهم ماند  ولی سر واکسن داداشم وقتی به دنیا ...

آخی عزیزم😍😍    منم نی نی دوس ولی تکم البته اینقدر دختر عمو دارم که مثل خواهرم هستن 😂😂❤   

آخی عزیزم😍😍    منم نی نی دوس ولی تکم البته اینقدر دختر عمو دارم که مثل خواهرم هستن 😂😂❤ ...

من دیگه تا ۱۴ سالگی صبر کرده بودم  هی گریه میکردم 

ولی سر داداش دومیم گریه نکردم چون بیمارستان نبودیم 

ولی وقتی اومد مامانم خونه با داداشم 

فقط بغلش کردم بچه هم خواب بود چشماشو باز کرد منو دید 

خوابید 

فقط من ازش نگهداری میکردم از شانس بدمم روز تولدش کمر درد شدییییید گرفتم انقدر داداشم بزرگم بغلم بود

ولی این اقا که تازه به دنیا اومده بودن خونه رو میذاشتن رو سرشون تا من بغلش نمیکردم ساکت نمیشد 😑

یه بار بدون من رفته بودن خونه خودمون یه چیزی بیارن خونه مادر بزرگم اینا 

کلا گریه کرده بود اومده بود خونه مادربزرگم بغلش کردم ساکت شد 😂😂😂😂بعد از یک سال این عادت بدو ترک نکرده 

میگن کویر جنگلی بوده که به بارون گفته دوستت دارم