2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فعلا كه حسي نداره

معلوم نيست طلاق بگيرم يا بمونم

به شدت دعوا شده

لطفا برام دعا كنيد

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
2728

الان بودم تایپک پر بازدید خانمی ک المان زندگی میکنه

دلم خاست 

ماهی ۴۰ ملیون حقوق داره 

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
من مجردم و خداروصد هزار مرتبه شكر ٥٠ ميليون اينا حداقل درآمدمه تو ماه ولي همه چي پول نميشه 

خخخخخ جررررررر من ساعت ۱۰۰ ملیون 🤣🤣🤣🤣🤣

خدایا کمکم کم صبور باشم بخشنده  ❤️❤️⁦:-*⁩⁦:-*⁩
2738

باید بابات پولدار باشه😎خودت که نباید کار کنی😂😂🤣

حس عالی و بینهایت آرامش

فضل پدر چه لطفی داره واسه ما؟ که بابا فاضل بود و فرزند شده فاضلاب!                                                                 -یاس
کسی که ماشین زیر پاشه؛ خونه به نامش داره ؛ حسابش پر پوله؛ همه بهش احترام میذارن و دولا میشن با دیدنش ...

یه جورایی ناراحت شدم،اگر اینطوریه من ثروتمندم تا حالا نمیدونستم،اماااااااا یه بیماری دارم که حاضرم همه داراییم رو بدم و خوب بشم،متاسفانه لاعلاجه

من کیلی کیلی هست پولدار  امروز کارج اومدم ایران😎😎

شت😅😂😂😂

فضل پدر چه لطفی داره واسه ما؟ که بابا فاضل بود و فرزند شده فاضلاب!                                                                 -یاس
کسی که ماشین زیر پاشه؛ خونه به نامش داره ؛ حسابش پر پوله؛ همه بهش احترام میذارن و دولا میشن با دیدنش ...

ما فقط ی ماشین داریم😪

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم