2737
2734

فعلا اینجا نت ضعیفه بذا برم اون خونه م جوابتو میدم

من نمیدونم چه پزی داره نسخیتون،اگه شیکه ماهم بشیم با جماعت هپلی جور😉کارمندین شما،چندین شما!؟واس یه ذره احترام سمین شما،اب قندین شما،مردین شما!؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منی که ۸۰۰تومن تو کارتمه.جز پولدارم؟🙁😌🚶‍♀️

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
2731
الان بودم تایپک پر بازدید خانمی ک المان زندگی میکنه دلم خاست  ماهی ۴۰ ملیون حقوق داره

به پول ما اینقدره عزیزم ولی برای اونجا یه زندگی فوق العاده ساده براشون رقم میزنه،مثل کارمندای ما

یه جورایی ناراحت شدم،اگر اینطوریه من ثروتمندم تا حالا نمیدونستم،اماااااااا یه بیماری دارم که حاضرم ه ...

عزیزم😔😔

فضل پدر چه لطفی داره واسه ما؟ که بابا فاضل بود و فرزند شده فاضلاب!                                                                 -یاس
2740
کسی که ماشین زیر پاشه؛ خونه به نامش داره ؛ حسابش پر پوله؛ همه بهش احترام میذارن و دولا میشن با دیدنش ...

ما اينا رو داريم ولي چرا خودمونو جز پولدارا نمبينيم ؟؟

عزيزم به اينا ميگن زنذگي معمولي 

پولدار وراي ايناست

لوله ی خونه بترکه دیگه فقیر و پولدار نداره همه تعمیرکار میارن 

والا چند ماهه ترکیده هنوز نتونستم بیارم ؛ فلکه رو محکم میبندم تا آب همه جارو نبره موقع هایی که به آب نیاز دارم باز میکنم

وقتی دور از جون بچت مریص بشه پول نباشه ببریش دکتر چی..... اون موقع ارامش واسه ادم ظهر میشه... حال دل ...

ولی وقتی پول داشته باشی ولی خدایی نکرده بچه مریضی لا علاجی داشته باشه اینجا دیگه فقط پول نیست فقط خداست 

این الطالب بدم المقتول بکربلا.     السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)