2733
2734
عنوان

سلام کیا بیدار هستن ؟!

79 بازدید | 8 پست

سلام مجدد کسی هست به تازگی آیوآی کرده باشه؟! میشه از تجربه تون بگید هزینه چند شد ؟! استراحت داشتید بعد از آیوآی یانه؟ به نظرتون تنبلی تخمدان دارم میشه برای منم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
حتما عزیزم انشالله تا سال اینده این موقع یه بچه سالم بغلتون باشه گلم 

😍😍😍😍😍😍😍😋وای عزیزم ممنون از دعای قشنگت😍 الهی آمین 🙏❤️❤️ إن شاءالله شماهم هرچی ازخدا میخواید بهتون بده

😍😍😍😍😍😍😍😋وای عزیزم ممنون از دعای قشنگت😍 الهی آمین 🙏❤️❤️ إن شاءالله شماهم هرچی ازخدا میخواید ...

طرف ما برای کسایی که مشکل ناباروری دارن عسل طبیعی با تخم هویج اسیاب شده میدن میخوره روزی یه قلشق یدونه تخم مرغ محلی  ابپز شده یدونه خرما یدونه گردو برا صبحونشون هم خودشون هم همسرشون میخورن اکثرا نتیجه میگیرن گلم من خودم خواهرم ۴ سال بچه دار نمیشد با همین ها جواب گرفت انشالله برا تو هم اثر کنه گلم امتحان کن صرری که نداره همشون گرمی هستن برا بدن خوبن انشالله خدا حاجت دلتو میده 

طرف ما برای کسایی که مشکل ناباروری دارن عسل طبیعی با تخم هویج اسیاب شده میدن میخوره روزی یه قلشق یدو ...

چ عالی خدا خیرتون بده ... ممنونم از لطفتون ... اتفاقا شنیده بودم تخم هویج برای باروری خوبه ها اما خیلی توجه چندانی بهش نکردم .. امتحانش میکنم از فردا صبح إن شاالله بهم جواب بده .. کلی دعاتون میکنم 🙏 ممنونم از مهربونیتون .. الهی هرکجاهستین خدا نگاهی ویژ به دلتون داشته باشه

چ عالی خدا خیرتون بده ... ممنونم از لطفتون ... اتفاقا شنیده بودم تخم هویج برای باروری خوبه ها اما خی ...

فدات نازم انشالله به حق لطفی که خدا به من کرد به تو هم یه نگاهی بکنه موفق باشی جانم

2738