2737
2739
عنوان

هرکی میخواد رژیم بگیره بیاد🍏

| مشاهده متن کامل بحث + 45473 بازدید | 7026 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مارال جونم فراز و نشیب تو همه زندگیها هست فقط ما مثل یک راننده ماهر باید بریم جلو تا آسیب نبینیم ...

منم رانندگیم افتضاح😂

عزیزم خودمو زدم اون راه،خدا هست خیلی هوامو داره،فقط دلم به خودش خوشه🌹

2728
ممنون  من بالای هزار گیر کردم نمیتونم بیام پایین😁

سعیتو کن بیار پایین

دخترت بهتره؟

یکم بتونی ورزش هم داشته باشی خیلی خوب میشه تنها رژیم کافی نیست بعضی وقتا اگه ورزش هم داشته باشی زودتر کاهش وزنت میشه

ممنون فدات. اره دیگه 💃💃مارال جون هی‌گفت رقصیدم منم رقصیدم دیگه کم کم رقاص شدم😅😂😁

😂😂😂ارادت😅ما اینیم دیگه

حالا چرا رقاص شدی دیگه🤔😫انشالله ۱۲۰ سال عمر کنی ولی اگه این سوال رو اون دنیا پرسیدن نگو مارال که بود و چه میکرد😫😅😂😆

2740
گزارش صبحانه سرشیر و عسل با نان و پسته و خرما۶۲۰ م و نارنگی ۴۷ ناهار گوشت کوبیده با نان ۶۱۷ شام ...

آفرین بهار خیلی عالی نوش جونت چقدر چیزای خوشمزه خوردی😁👌💪

شیرت بیشتر شد؟زود زود شیر بده به نی نی کم نشه شیرت

مشخص که خیلی انگیزه داری واسه خوشتیپ شدن من همیشه به همسرم میگم یکم بهم ایراد بگیر تا انگیزه بگیرم ...

دستش درد نکنه😂

نه عالی هستی کرونا چون همچنان هست نباید ضعیف شی،همینجور که پیش میری عالیه مطمئنم زودم وزن کم میکنی سخت نگیر

ممنون الان با اینکه در حال استراحتم اعصابم خسته اس بی اختیار از چشمام اشک میاد

ای جانم

خیلی اهمیت نده اسمره جان

یکم به خودت انرژی مثبت بده

منم دیشب گریه میکردم ولی با امام رضا حرف میزنم آروم میشم یا زنگ میزنم حرم یا تلویزیون ببینم آروم میشم

2706