2737
2739
عنوان

هرکی میخواد رژیم بگیره بیاد🍏

| مشاهده متن کامل بحث + 45600 بازدید | 7026 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخ گفتی گل گاوزبون ندارم خونه شاید چای دارچین دم کنم

اره برو گلم بخور و نفس عمیق بکش،،منم تا یکماه پیش اینطوری میشدم،زود از کوره در میرفتم و اشکام میریخت و حرص میخوردم،به همسرم گفتم الان یکم کمکم میکنه واینطوری بهتر شدم.

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                             گروه مانکن های زیبا                          وزن اولیه ۷۹....وزن فعلی ۷۶....هدف اول:۷۲..... هدف دوم:۶۸......هدف سوم:۶۴.....وزن الان۶۷. 😍😍.۲۵/۶/۴۰۲  
2731
کار خونه به کنار  مریضی دخترم طول کشیده اعصابم داغون

انشالا خوب میشه عزیزم،،صبور باش اسمره جان،مریضی بچه ها واقعا سخته،بهونه گیری میکنن اما شما صبوری کن گلم 

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                             گروه مانکن های زیبا                          وزن اولیه ۷۹....وزن فعلی ۷۶....هدف اول:۷۲..... هدف دوم:۶۸......هدف سوم:۶۴.....وزن الان۶۷. 😍😍.۲۵/۶/۴۰۲  
2740

واقعا مادر بودن ی دل بزرگ میخواد،هم خسته میشی بخاطر مسئولیتشون هم دلت نمیاد مریضشونو ببینی،خدایا به دل همه ی مادران ارامش بده و صبر🧡💚🙏

دیگه چاره ای غیر صبوری ندارم  باز هم خدا را شکر ممنون عزیز

فددات،همه توی این شرایط بودیم عزیزم،میگذره،هرچی بچه ها بزرگتر میشن مسئولیت ما بیشتر میشه پس باید قوی بود💚🌹

2706