2733
2734
عنوان

هرکی میخواد رژیم بگیره بیاد🍏

| مشاهده متن کامل بحث + 44960 بازدید | 7026 پست
موفق باشی گلم‌منم تو رنج سنی شما همه اش احساس چاقی میکردم الان میفهمم نباید اینقدر خودمو خسته میکردم

من چن ماه پیش ۵۲ ۵۱ بودم یهویی اضاف شد شکمم اومد جلو

اذیت میشم

احساس سنگینی میکنم

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜

شروع کنیم😜

حالا رژیم غذاییمون چی باشه؟

بخوام از خودم بگم یکی که تا میاد خوشی کنه پس گردنی میخوره🙃بابابزرگای عزیزم.کی میشه بیام پیشتون و دوباره ببینمتون؟😔بزرگترین درسی که زندگی بهم داد این بود که هیچکی نمیتونه زندگیتو تغییر بده جز خودت!ای کاش میتونستم به گذشته برگردم و به خودم بگم فکر نکن یه مرد میتونه زندگیتو تغییر بده،پاشو زندگیتو بساز!💔هزاردفه مردم تا بتونم زندگی کنم ولی هردفه شکست خوردم.شاید مرگ واقعی بتونه بهم زندگی ببخشه🙂گاهی دلم میخواد بچه دار شم ولی همینکه یادم میفته خودم قربانی بی‌تجربگی پدر و مادرم شدم پشیمون میشم.دلم نمیخواد این حرفارو پشت سرشون بزنم ولی اینجا مینویسم که یادم بمونه تا وقتی شرایط درستی ندارم بچه دار نشم😔                                            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قد ۱۶۴ وزن ۷۵

عزیزم شما حدود ۱۵۰۰ تا نیاز دارین

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
2728
شروع کنیم😜 حالا رژیم غذاییمون چی باشه؟

کم خوری ورزش 

منم برنامه نوشتم میزارم

خوش اومدی عزیزم

کم خوری ورزش  منم برنامه نوشتم میزارم خوش اومدی عزیزم

ممنون عزیزم

بخوام از خودم بگم یکی که تا میاد خوشی کنه پس گردنی میخوره🙃بابابزرگای عزیزم.کی میشه بیام پیشتون و دوباره ببینمتون؟😔بزرگترین درسی که زندگی بهم داد این بود که هیچکی نمیتونه زندگیتو تغییر بده جز خودت!ای کاش میتونستم به گذشته برگردم و به خودم بگم فکر نکن یه مرد میتونه زندگیتو تغییر بده،پاشو زندگیتو بساز!💔هزاردفه مردم تا بتونم زندگی کنم ولی هردفه شکست خوردم.شاید مرگ واقعی بتونه بهم زندگی ببخشه🙂گاهی دلم میخواد بچه دار شم ولی همینکه یادم میفته خودم قربانی بی‌تجربگی پدر و مادرم شدم پشیمون میشم.دلم نمیخواد این حرفارو پشت سرشون بزنم ولی اینجا مینویسم که یادم بمونه تا وقتی شرایط درستی ندارم بچه دار نشم😔                                            
هر کاری که حس خوبی بهت میده انجام بده گلی

این روزا رژیم و ورزش و درس حس خوبی بهم میده

امسال کنکور دارم خیلی خستم😕

عزیزم من۱۶۰ قدوزنم پنج ماه پیش ۷۹ ولی متسفانه ترازوندارم ازالان ورزش میکنم هروقت ترازوگرفتم گزارش وز ...

باشه عزیزم شما میتونی سایزت رو اندازه بگیری و طبق سایز گزارش بدی💜

2738
هنوز ضعف میکنم خیلی خوش خوراک بودم امروز دیگه ضعف کردم😓

روزای اول خیلی سخته

من امرور خیلی کم خوردم اخر شب مهمون اومد دیگ منم باهاشون یکم زیاد خوردم😕😭

روزای اول خیلی سخته من امرور خیلی کم خوردم اخر شب مهمون اومد دیگ منم باهاشون یکم زیاد خوردم😕😭

آره واقعا سخته من خیلی زیاد میخوردم

به نظرت قرصی تو داروخونه هست که اشتها رو کم کنه که ضعف نکنم؟

آره واقعا سخته من خیلی زیاد میخوردم به نظرت قرصی تو داروخونه هست که اشتها رو کم کنه که ضعف نکنم؟

اره خیلی هست ولی پیشنهاد میکنم اصلا مصرف نکنید 

واسه ضعف یکم مویز بزاریدکنارتون و بخورید البته زیاد ن چون مویز جز پرکالری هاست

چرا میگی مصرف نکنم عوارض داره؟

اره عزیزم

من قرص وقتی مریضمم نمیخورم

هیجوقت واسه ی سردرد و سرماخوردگی دارو مصرف نکردم همش چیزای طبیعی 

واسه لاغری دمنوش نعناع خوبه ولی باهاش قند نخور

اره عزیزم من قرص وقتی مریضمم نمیخورم هیجوقت واسه ی سردرد و سرماخوردگی دارو مصرف نکردم همش چیزای طب ...

امیدوارم دووم بیارم

باورت میشه یه زمانی ۴۵ کیلو بودم بعد ازدواج شدم ۵۷ بعد زایمان شدم ۶۰ این ۱۵ کیلو رو بعد از اینکه کرونا گرفتم خوب شدم اضافه کردم در عرض یک سال و نیم

2706