2733
2739
عنوان

هرکی میخواد رژیم بگیره بیاد🍏

| مشاهده متن کامل بحث + 45598 بازدید | 7026 پست

با اجازه منم اینجا هر از گاهی گزارش بدم. من وقتی یک سال پیش شروع کردم 120 کیلو بودم! پسر هستم.

الان 95 کیلو هستم میخوام به 69 برسم (میخوام بعدش تمرکز کنم رو چربی سوزی و س-یکس پک و نیازه به این وزن برسم)

از حدود یک و نیم ماه - دو ماه پیش شروع کردم به پیاده روی و هر روز 3-5 ساعت پیاده روی میکنم. اسکرین وضعیت هامو میگذارم. البته اون بخش که گفته اضافه وزن فلان قدر مربوط میشه به اولین مراجعه ام و نه الان.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2738
منم بعد ۴ روز ۳۰۰ کالری بستن امروز ۷۰۰ تا بستم.۴ ملاقه آش برای نهار خوردم حدودا ۷ قاشق هم لوبیا پلو ...

خوش اومدی

نوش جانت،خوب کاری کردی

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                             گروه مانکن های زیبا                          وزن اولیه ۷۹....وزن فعلی ۷۶....هدف اول:۷۲..... هدف دوم:۶۸......هدف سوم:۶۴.....وزن الان۶۷. 😍😍.۲۵/۶/۴۰۲  
سرم درد میکنه برای حریف غدر    

اینجا چت روم نیست خانمها از حضورتون معذب هستن لطفا تاپیک ترک کنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
2706