2733
2734
عنوان

اتاق بچه هاتونو از چندماهگی جدا کردید؟و با چه روشی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 215 بازدید | 24 پست
روشتون چی بوده؟الان شبها چه ساعتی میخوابه؟

روش چی؟🤔

الان که بیداره😁 ولی معمولا ساعت ۱۰ تا ۱۱ میخوابه.صبح هم ۱۰ بیدار میشه.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
جدا کردن بچه از والدین 😊

میدونم منظورت چیه.ولی چون اکثرا تک فرزند هستن گناه دارن. ما همیشه کنارمون خواهری برادی بوده تو اتاق . تنهای تنها نبودیم هیچ وقت.نمیترسیدیم از جدا بودن

پدر مادر جای جدا در اون مواقع انتخاب کنن.واسه تنوع بهتر هم هست.    

الان من خواهر شوهرم باهامون زندگی میکنه چند ساله. بچه ک بودن پدر مادرشون فوت شده با ماس هم سن خودمه. منم باردارم تا دو سالگی بچم قراره بمونه پیشمون تو اتاق ما. ما هم دو تا اتاق داریم یکی با خواهر شوهرمه یکی با ما. حالا من بچه تو اتاق خوابید با شوهرم ک نمیتونم بیام تو هال کاری کنم چون خواهر شوهرم هست اتاق دیگه ای هم نداریم بریم.. خالمم دخترش گوشاش نا شنواست بیدار ک میشه میترسه اگ شب باشه و یکی پیشش نباشه میترسه از زبون هم بیفته اونم بنده خدا نمیتونم کاری کنه. کاشت حلزون کردن براش با دستگاه میشنوه ولی شب ک میخوابه دستگاه رو در میارن. چون از اول عادتش ندادن الان دیگه میترسه. من ک نمیدونم چطور ی خونه سه خوابه بگیرم خیلی ب این چیزا فکر میکنم چون من شوهرم ب شدت ادم وابسته ایه ب من. اصلا نمیدونم باید چکار کنم

میدونم منظورت چیه.ولی چون اکثرا تک فرزند هستن گناه دارن. ما همیشه کنارمون خواهری برادی بوده تو اتاق ...

چون گناه دارن باید زود جدا کنیم.میدونی چرا؟ بچه ای که عادت نکنه به مستقل بودن بعدها دیگه نمیتونه تنها بخوابه.دوم اینکه ممکنه چیزهایی ببینن که نبایده.و توی افکارشون تاثیر منفی بذاره. دراصل این ماییم که وابسته ی بچه ایم

وگرنه اونا هرجور از اول عادتشون بدی همون مدلی شخصیتشون شکل میگیره.بچه منو بکشی هم نمیاد باما بخوابه.چون دیگه حریم شخصی پدرومادر براش جاافتاده.گاهی اوقات اگر خواب بد ببینه میاد منو میبره پیش خودش🤕 الان ذهن بچه من پاک پاکه.چون تا به حال هیچ چیزی از مسائل زناشویی ندیده.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

از 11ماهگی جدا کردم سه شب اول طاقت فرسا بود خیلی سخت بود مدام گریه می کرد بهونه می گرفت قشنگ تا خود صبح تو اتاقش بودم ولی بعد از سه شب خدا رو شکر بهتر شدفقط برا شیر بیدار میشد که می رفتم بهش شیر می دادم می خوابوندمش و میومدم

خدا جونم ازت ممنونم به خاطر همه چی خیلی دوستت دارم 💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜
2738