2733
2734

سخت بود؟ شیر شب چطور؟ روز چقدر میخوابید؟ همه چیز اون دوران جدا کردن و تنظیم ساعت خوابش رو توضیح بدید لطفا

اگر خسته جانی، بگو یا علـــی 💖

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

دوسالگی.یعنی ۳ ماه بعد از قطع شیردهی.شبها میام کنارش دراز میکشم قصه و شعر میخونم میخوابه.بعدش میرم اتاق خودمون.صبحها هم بعد رفتن شوهرم میام پیش بچم میخوابم.الان ۴ سال و ۳ ماهشه.ماه های  اول سخت بود.بیدار میشد میدید نیستم میترسید میومد منو میبرد.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2738
خب روشتون رو خواستم بدونم

روش نداره. اونموقع بچه نادونه بهتر میشه جداش کردم. میرفتم پیشش میخوابیدم شیرشو ک میخورد و میخوابید میومدم اتاق خودم. بعدم تا صبح هربار بیدار میشد میرفتم پیشش. بعد ک از شیر گرفتم تا صبح ۱بار بیدار میشد آب میخورد دوباره میرفتم تا بخوابه بعد برمیگشتم اتاق خودم‌

عاشقتم...نه اینجور, بدجور!

چ اصراری به جدا کردن بچه ها دارین.من خودم تا زمان ازدواجم با خواهرم هم اتاق بودم . هیچ حس بد نداشتم و کاملا مستقل هم بزرگ شدم. گناه دارن . هر وقت خودش خواست اتاق جدا داشته باشه جدا کن اتاقش رو .

دوسالگی.یعنی ۳ ماه بعد از قطع شیردهی.شبها میام کنارش دراز میکشم قصه و شعر میخونم میخوابه.بعدش میرم ا ...

روشتون چی بوده؟الان شبها چه ساعتی میخوابه؟

اگر خسته جانی، بگو یا علـــی 💖
چ اصراری به جدا کردن بچه ها دارین.من خودم تا زمان ازدواجم با خواهرم هم اتاق بودم . هیچ حس بد نداشتم ...

ادم هم نمیشه زندگی زناشوییشون بذاره کنار هی بخوابه پیش بچه بعدم اگ جداشون نکنی مثل دختر خاله ی من میشه ده سالشه میخوابه پیش مامان باباش. چند ساله خالمو شوهر خالم نمیتونن بیچاره ها ی س ک س کنن. منم چون همسایمونم و با خالم صمیمی هستم اطلاع دارم وگرنه کسی نمیدونه

2706