2737
2734
اگر مشکل حاد مثل مشکل مالی شدید و اختلاف با همسر نداری بهتره بچه تک فرزند نباشه از لحاظ روانشناسی هم ثابت شده بچهایی که خواهر و برادر دارن نرمال تر و شاد ترن فاصله سنی زیادم خوب نیست بچها باید با هم همدم وهمبازی باشن توی یک مقاله خوندم بیشتر از 5 سال اختلاف سنی در واقع شما دو تا تک فرزند دارین!
قارچ کفیر فواید و استفادش http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=691592

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من بعد کلنجارو تصمیم کلی و سنجیدن شرایط زندگیم ب این نتیجه رسیدم که مهر 94 باردار بشم برای دومی... انشاالله خدا صلاح بدونه
ﺭﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ، ﺩﺭ ﺭﻫﺎ ﮐﺮﺩﻥ ﺫﻫﻦ ﺍﺯ ﻧﮕﺮﺍﻧﯽ ﻫﺎ و توکل و شکرگزاری از خداوند است💚
دختر خالم بنا به شرایط مالی و خانوادگیش یه دونه بیشتر نیاورد الان دخترش 22 سالشه چند وقت پیش به دخترخالم گفته مامان تو در حق من ظلم کردی من الان به یه خواهر و یا برادر نیاز دارم چرا من همدم ندارم بنده خدادختر خالم هم شاغله و زیاد تو خونه نیست خب دوست دارید یه روز هم بچه شما این حرف رو به شما بزنه؟؟؟
البته اختلاف سنی دخترم با بعدی 7سال میشه الان من و خواهرم 9سال اختلاف سنی داریم خیلی باهم جوریم تو بچگی یکم از هم دور بودیم...البته داداشم 4سال بزرگتر ازمن بازم خوبه....
ﺭﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ، ﺩﺭ ﺭﻫﺎ ﮐﺮﺩﻥ ﺫﻫﻦ ﺍﺯ ﻧﮕﺮﺍﻧﯽ ﻫﺎ و توکل و شکرگزاری از خداوند است💚
2740
آخه بعضی ها هم دور از جون شما بیشعور تشریف دارن دختر همسایه ما خیلی دوران ارداری بدی داشت که خب تا حدودی طبیعیه به همه گفته دیگه نمیخوام باردار بشم همین یدونه کافیه حانوادش هم همینو میگن جند وقت پیش خواهرش منو دیده میگه اگه بفهمم دومی رو بارداری با چاقو میزنم به شکمت. من جوابشو ندادم اولا به تو چه ربطی داره دوما مگه درد و خرج و زحمتشو تو میکشی خیلی ناراحت شدم ولی واقعا برای بعضی ها یدونه بچه جزء با کلاسیشونه
2706