2737
2739
عنوان

چطوری کریمس یهواشکی برم کلیسا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1712 بازدید | 49 پست
کلیسا سرکیس مقدس پارسال شب کریسمس رفتم اجازه ورود ندادن😭تو وجا رفتی؟

من کلیسای آبراهام مقدس رو رفتم پولس هم رفتم مارگیورگیز هم هست که مال آشوری هاس اونو نرفتم تا حالا

تو روزایی که خودشون آیین و مراسم دارن برا اینکه شلوغ نشه بعضی کلیسا ها اجازه ی ورود عموم مردم رو نمیدن

مگر اینکه با جمعیت خودشون وارد بشی یا دوست مسیحی داشته باشی با هم برید اونجا

البته دیدبانشون اگر کمی اصرار و خواهش کنی میذاره بری داخل

Having fun while stuck in life

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب ببین شاید عزیزان مسیحی خوشسون نیاد یه مسلمون شب کریسمس تو کلیساشون باشه ازشون باید اجازه بگیری ، ...

اجازه نمیدن دیگه 😭منم میخوام ببینم چطور میتونم برم تو کسی نفهمه 

2731
چشم 😁😊آخه پارسال رام ندادن شب کریسمس گفتن سایر روزا آزاده ولی ۱شنبه و شب کریمس ورود غیر مسیحیا ممن ...

از کجا فهمیدن مسیحی نیستی؟

ما در دو جهان غیر خدا یار نداریم🌿اگر جایی چیزی گفتم ناراحتتون کردم شما به بزرگواری و مهربونی خودتون منو ببخشید لطفا💜👀)بدم میاد وقتی یه جایی نظر میدم ریپلای کنی مخالفم حرف بزنی! اصلا جوابتو نمیدم چون این نظر منه و به تو مربوط نیست😐😂🚶‍♀️
 اجازه نمیدن دیگه 😭منم میخوام ببینم چطور میتونم برم تو کسی نفهمه 

به نظرم یا احترام بزاریم عقیده شون ، یا با راهبه و کشیش اونجا چند روز قبل صحبت کن ، اگر اجازه ندادن نرو

حالا کو تا ۳ ماه دیگه دختر😂

با دنیا طنز برخورد کنیم✌💚🌻 وزن شروع ۷۰ وزن فعلی ۵۸✅.رسیدم به هدفم💪
2740
به نظرم یا احترام بزاریم عقیده شون ، یا با راهبه و کشیش اونجا چند روز قبل صحبت کن ، اگر اجازه ندادن ...

پاکسار وقتی من رفتم اونجا یه کشیک داشتن هیچ فارسی نمیفهمید نمیدونستم چطوری بهش توضیح بدم که میخوام بیام داخل رو ببینم فقط با دستش  میگفت نه

یواشکی؟ ردتو میزنن پدرتم در میارن که اگه مسلمونی تو کلیسا چکار میکنی

چه ربطی داره 😑خوب دلم میخواد شب کریسمشونو ببینم !من قبل مسلمون بودنم آدمم دل دارم خوب

پاکسار وقتی من رفتم اونجا یه کشیک داشتن هیچ فارسی نمیفهمید نمیدونستم چطوری بهش توضیح بدم که میخوام ب ...

آخی😍

کجا هستی؟

اگر تهرانی فکر کنم سمت ولیعصر یدونه هست

بعد بستگی داره روابط اجتماعیت چقدر خوب باشه که اونا یه کم جذبت بشن

مثلا حتما با لبخند و پر انرژی و با شوق بگی میخوام بدونم در مورد مسیحیت  اونام بزارن بری تو خخخ ، 

ولی یه سری جاها هست مسلمونا رو راه میدن ، دیدم عکس میندازن بعضیا

ولی نمیدونم کجاهاست

پیدا کردی به منم بگو 

با دنیا طنز برخورد کنیم✌💚🌻 وزن شروع ۷۰ وزن فعلی ۵۸✅.رسیدم به هدفم💪
2706