2737
2739
عنوان

دلم برای دخترم میسوزه....

| مشاهده متن کامل بحث + 7946 بازدید | 149 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه سر زندونی کردنش واینکه گفت بچت دختر باشه سقطش کن

ببخشید چرا از همچین ازگلی دوباره حامله شدی 

خاک دو عالم تو سر شوهرت 

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم
2731
2740
چ ربطی ب جنسیت بچه داره الکی خودتو گول نزن عزیزم 

والابخدا همینو بگو 

یارو مشخصه مشکل داره 

مشکل روحی 

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم

گلم ببخش میپرسم، ولی چرا از این مرد باز حامله شدی؟

اگه دختر بشه میدونی این حرمله خون به جیگرش میکنه؟

من جوابایی که به کامنتام داده میشه یا لایک میکنم یا جواب میدم. اگه حتی لایکت نکردم یعنی ارزش هیچ واکنشی رو نداشتی.

دلم برای خودت بسوزه اول جوونی

این ازدواج تو کردی 

اون شوهرت واقعا پرو شده

خونه مادرش نشستی هر چی گفته تو گفتی چشم 

فکر کرده زندگی همینه

عزیزم خانواده ات چرا پشتت نیستن

مرگ یک بار شیون یک بار 

غلط می کنهدتو رو زندونی کرده مگه بی کس و کاری

این دفعه کوتاه نیا تا خونه مستقل بگیزه

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

ان شا الله که خدا همه جوره کمکتون کنه و شوهرتو براه راست هدایت کنه پیش بچت سعی کن دعوا نکنی یا ناراحتیتو نشون ندی غصه نخور استرس برای هرسه تون بده حالا خونوادت خوب هستن یمدت پیششون بمون استراحت کن خدا بزرگه 

دختر بود بده به خانواده که بچه دار نمیشن

فقط 42 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست برای💃کاهش وزنه💃. 3خرداد 1403، 88 کیلو  ، هدف نهایی 1فروردین 1404، 70 کیلو. پیش به سوی موفقیت با ماهی دو کیلو کاهش وزن! 

خب وقتی واسه این بچه همچین بابای سنگدلیه واسه چی باز باردار شدیی 😑از کودک آزاری خوشت میاد ؟

خانوم دکتر آینده ام شایدم پرستار🥺😁حامی زن زندگی آزادی ✌ دختر آریایی ام از نسل اسطوره های ایران عزیزم #مهسا#نیکا#مهرشاد#حمیدرضا#سارینا و ...🤍 طرفدار صلح در سراسر جهان 🌱اتـحـاد رود هـایـیـمـ ، دریـایـیـمـ 😎 #توماج صالحی 🤍 اگه باهام مخالفی ریپلای نکن چون ممکنه بشورمت و بذارمت اونور   
2706