2737
2734
عنوان

دختر عمو شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 3811 بازدید | 148 پست
من ب شوهرم اعتماد دارم اما ب دختر عمویه ن ده‌متر زبون داره خدااااااا میدونه چقد زبون می‌ریزه

به شوهرت بگو خوشم نمیاد با زن  و دختر نامحرم راحت باشی، مگه شما با پسر عموهات راحتی ؟یا پسرای فامیل ؟

با احتیاط کامنت بزاریم🌸دل نشکنیم ،وقتی نظری نداری یا نمیدونی مشکل استارتر چطور حل میشه براش دعا کن ؛اما بدون فکر و الکی کامنت نزار ، اگر دیدین منم جایی بد راهنمایی کردم لطفا مودبانه بگین ،ممنونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ب شوهرم اعتماد دارم اما ب دختر عمویه ن ده‌متر زبون داره خدااااااا میدونه چقد زبون می‌ریزه

خب ی سری خانواده ها کاملن باهام راحتن و چیزی بینشون نیست بفهمن حساسی چیزی ام باشه حسابی اذیتت می کنن

خب اگه حس خواهر برادر یه شما هم زیاد سخت نگیر و حساس نباش عزیزم

من فقط اخلاقای دخترعمو مجردش رو مخمه با متاهلا کاری ندارم مطمئنم فقط ب چشم خواهر برادری بهم نگاه میکنن

اما همش حس میکنم دخترعمو مجرده دوست داشت جای من باشه

مامانشم شوهرمو خیلییییی دوس داره پدرشوهرم گفته خیلی دوست داشته ک شوهر من دامادش بشه

2731

منم شوهرم و بردارشوهرم ی دخترعموش باهم بزرگ.شدن  الان سرسنگینن در حد سلام ..

قبل اینکه من عروسشون بشم نگو بردارشوهرم از دخترعموش خواستگاری کرده و ن گفتن...

حالام زنعموش منو هربار میبینه دلپیچه میگیره نمیدونم چراااا مامانم میگه اون چشمش به شوهرت بوده 😒😐

مهربان باشیم بخدا هیچی ازمون کم نمیشه💕
به شوهرت بگو خوشم نمیاد با زن  و دختر نامحرم راحت باشی، مگه شما با پسر عموهات راحتی ؟یا پسرای ف ...

ب حرفم نمیکنه همون اول عقد بهم گف با دخترعموهام خیلی راحتم مث خواهر برادریم منم قبول کردم و مشکلی هم نداشتم واقعا الانم فقط با مجرده مشکل پیدا کردم اونم از وقتی قضیه خواستگاری و... شنیدم⁦☹️⁩

خب ی سری خانواده ها کاملن باهام راحتن و چیزی بینشون نیست بفهمن حساسی چیزی ام باشه حسابی اذیتت می کنن

اره ب خصوص شوهرم اگه سر لج بیفته ولی ازین ب بعد هروقت دخترعموهاش بیان یا ما بریم مطمئنم کلی عذاب میکشم 😭😭

منم شوهرم و بردارشوهرم ی دخترعموش باهم بزرگ.شدن  الان سرسنگینن در حد سلام .. قبل اینکه من عروس ...

ارع زنعمو شوهر منم دوست داشته شوهرم دامادش بشه

پدرشوهرم گفته پشیمونن ازینکه بار اول ناز کردن اینام از خداخواسته فقط ی تعارف کردن 

حالا میخواد زندگیشونو خراب کنه

شوهرمم قبول داره

2740
ارع زنعمو شوهر منم دوست داشته شوهرم دامادش بشه پدرشوهرم گفته پشیمونن ازینکه بار اول ناز کردن اینام ...

ساده نباش حرف زندگیتو پیش دوستتم نگو چهدبرسه به دشمن..

به شوهرت محبت کن مخصوصا جلوی همه ..

زندگیتو بگیر دستت☺

ساده نباش حرف زندگیتو پیش دوستتم نگو چهدبرسه به دشمن.. به شوهرت محبت کن مخصوصا جلوی همه .. زندگیتو ...

اره تاالان خیلی ساده و بی‌سیاست بودم دخترعموهم بااون زبون درازش ازم سواستفاده کرد

اما من ده هیچ ازون جلوترم چون پسرعموش شوهر منه خواستگاری من ده بار اومد و رفت تازمانیکه بله گرف ن اون😉

شما حس بد نمیگیری وقتی دخترعمویه پیشتونه😭😒

ن میگم خیلی سرسنگینن باهم راحت نیستن ..

اون دخترعموش ی خواهر کوچیکتر داره 8 سالشه اون مدام پیش ماست با شوهرم خیلی جوره و بازی میکنن البته عین بچه ها نیستا 😄😄😄عین ی آدم بزرگ رفتار میکنه

ن میگم خیلی سرسنگینن باهم راحت نیستن .. اون دخترعموش ی خواهر کوچیکتر داره 8 سالشه اون مدام پیش ماست ...

اره شوهر منم بااین مجرده خیلی سرسنگینه فقط با اونی ک شوهر داره خیلی راحته خیلیییییی

خوبه پس😁

اره تاالان خیلی ساده و بی‌سیاست بودم دخترعموهم بااون زبون درازش ازم سواستفاده کرد اما من ده هیچ ازو ...

ببین این ملاک نیس اون الانم میتونه به راحتی شوهرتو ازت بگیره..

پس دودستی زندگیتو بچسب..به خودت همسرت از لحاظ پوشاک خوراک عاطفی جنسی برس فکرتم درگیر نکن

ببین این ملاک نیس اون الانم میتونه به راحتی شوهرتو ازت بگیره.. پس دودستی زندگیتو بچسب..به خودت همسر ...

وای🥺

این همون ترسیه ک میگم خب

شوهرم استوری میزاره میگم نکنه اینو برای دخترعموش گذاشته ی جایی اون گوشه‌ها تگش کرده

یا پروف تلش برام نمیاد میگم نکنه برای دخترعموش پروفایل گذاشته از من مخفیش کرده و...😭