2733
2734
عنوان

دختر عمو شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 3811 بازدید | 148 پست
وای این شرایط واقعا رو مخه توام جلو اونا بچسب به شوهرت تا جایی هم که میتونی رفت امد باهاشون رو کم کن ...

نمیتونم رفت و امدمو کم کنم اونا ی شهر دیگه زندگی میکنن اما تا میرسن شهر ما یا تا ما میریم شهر اونا زنگ زدناشون پشت هم شروع میشه هی ب شوهرم زنگ میزنن ک بیا و بیا

حالا بااین دخترعمو مجرده خداییش فقط درحد بگو بخنده رابطش

اما مثلا بااونایی ک شوهر دارن میرقصه شوهرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
۱۰ماهه عقدم

اولشه ، هنوز باورشون نشده که پسرشون داماد شده 

بزار دو سال بگذره براشوه جا میوفته خودشون دیگه میکشن عقب 

توم جلوی اونا هی بچسب به شوهرت و هی برس بهش 

سیاست داشته باش انقد بهش محبت کن بکشیش سمت خودت

منم دقیقا مشکل تورو داشتم

خداروشکر الان که یک سال و نیم گذشته حل شده

همون دیگه اگه علاقه نمیداشت ک نمیرفت خواستگاری 😭😭 ولی معلومه هیچکس بار اول بله نمیگه اینام زنگ زد ...

از علاقه شوهرت ب خودت شک نکن.

چون اگه دوسش داشت بازم میرفت.همون طور ک برا تو اومدن.

حالا یکم سیاست ب کار ببر.نذار شوهرت بره سمتشون.بشین بددختزه رو بگو.چه جلفه چه سبکه.

حالا خوبه پدرشوهرت میشناسه برادر زاده شو.برا من باشهمیگه عروسه نیومده میخواد شالوده خانواده رو بپاشونه😐

اولشه ، هنوز باورشون نشده که پسرشون داماد شده  بزار دو سال بگذره براشوه جا میوفته خودشون دیگه ...

شوهرم میگه دوست ندارم تو جمع این زن و شوهرا هی بهم میچسین اصلا کاری ب کارم نداره فقط با دخترعموش ک شوهر داره میگه و میخنده و...

نمیتونم رفت و امدمو کم کنم اونا ی شهر دیگه زندگی میکنن اما تا میرسن شهر ما یا تا ما میریم شهر اونا ز ...

منم شوهرم دختر خاله هاش اویزونم ولی من رابطه رو قطع کردم هرچند شوهرم خودش خدایی سر سنگینه و ازشون خوشش نمیاد و رفت و امد نکردیم

2740
از علاقه شوهرت ب خودت شک نکن. چون اگه دوسش داشت بازم میرفت.همون طور ک برا تو اومدن. حالا یکم سیاست ...

اره خود شوهرمم می‌شناسه میگه زن عموم خیلی دوست داشت من دامادش شم حالا میخوان زندگیمو خراب کنن

دخترعموش کلی پشت خانواده شوهرم و خود شوهرم بد گف گف پسرعموم خیلی سگ اخلاقه همه فامیل گفتن دختر ب مظلومی تو چجوری میخواد بااین سگ اخلاق کنار بیاد و....

ی فالگیرم بهم گف ی مادر دختر صلاحتو نمیخوان موش میدوونن تو زندگیت

تا وقتی خودت اهل غیبت نباشی کسی نمیتونه از زیر زبونت حرف بکشه

رو روابطشونم حساس نشو سبک خانواده‌شون اون بوده دیگه

الان اگه ناراحتی بگو همسرت کمتر با خانومای فامیل راحت باشه ولی به شخص خاصی اشاره نکن

منم شوهرم دختر خاله هاش اویزونم ولی من رابطه رو قطع کردم هرچند شوهرم خودش خدایی سر سنگینه و ازشون خو ...

شوهر من اخه ب حرفم گوش نمیده که بگم رابطتو قطع کن خیلی هم دوس داره خانواده عموشو منم دوسشون دارم چون باهاشون خیلی خوش میگذره با اون دخترعموش ک ازش بزرگتره و شوهرم داره فقط خیلییی گرم میگیره اون مث خواهرشه براش

بااین مجرده سرسنگینه اما خود دختره کخ داره حس میکنم

دوست داره جای من باشه 

تا وقتی خودت اهل غیبت نباشی کسی نمیتونه از زیر زبونت حرف بکشه رو روابطشونم حساس نشو سبک خانواده‌شون ...

اره من غیبت کردم اما حرف بدی نزدم اون کلی پشت سر شوهرم و خانوادش بد گف گف پسرعموم خیلی سگ اخلاقه همه فامیل میدونن گفتن دختر ب این مظلومی چجوری میشه با این سگ اخلاق کنار بیاد و....

شوهرمم بگم میگه تو ب من اعتماد نداری از همون اولم بهم گف دخترعموهام مث خواهرن برام منم گفتم مشکلی ندارم و نداشتمم تاالان ک جریان خواستگاری و... شنیدم حساس شدم 😭