2737
2739
 قربببوندشما😍🥺😍😍😍😍😍😍💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋مرسی فداتشم نی نی اوردین منم تگ کنین😍😍😍🧚🏻‍ ...

حتما گلم قربونت 😙😙😙😍😍😚😚

به هرچی میخوای برسی مهربون

خدایا خودت برام معجزه کن.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله همگی حاجت روابشین برای سالم بدنیا اومدن نینی منم دعا کنین

الهی امین عزیزم انشالله که به حق امامرضا صحیح و سلامت بدنیا میاد😍😍😍😍😍🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♀️

🌹🌹🌹دعاکنید از شر فرد حسود و موذی زندگیم راحت بشم و چشمای نحسشو  از زندگی من بندازه بیرون🌹🌹🌹حلالم کنید خداحافظ
2731
برات سوره ی قد و توحید و حمد خوندم حاجت روا شی عزیزم❤️ برای منم دعا کن اسمم نیلوفره واقعا نیاز دارم ...

فدات شم عزیزم الهی که به هرچی میخوای برسییی مرسی💋💋💋💋💋🥺

🌹🌹🌹دعاکنید از شر فرد حسود و موذی زندگیم راحت بشم و چشمای نحسشو  از زندگی من بندازه بیرون🌹🌹🌹حلالم کنید خداحافظ
الهی امین عزیزم انشالله که به حق امامرضا صحیح و سلامت بدنیا میاد😍😍😍😍😍🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♀️🧚🏻‍ ...

ممنونم گلم انشالله😘😘😘

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
@mahdi1397     @مـاه_تـابـان۷۰     میشه براشون دعا کنین؟😢💔بیمارستانن

بله بله حتما عزیز دلم خدا بهشون سلامتی بده انشالله💋💋🧚🏻‍♀️

حتما گلم قربونت 😙😙😙😍😍😚😚 به هرچی میخوای برسی مهربون

مررررررسییییی😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🥺🥺💋💋💋

2738
فدات شم عزیزم الهی که به هرچی میخوای برسییی مرسی💋💋💋💋💋🥺

خدانکنه مرسی گلم همچنین😍❤️

چندتا آرزو تو دلم دارم میشه برام سه تا صلوات بفرستین؟هرشب دعاتون میکنم❤️

چشممممم🥰🥰

حنا 

امضام❤️🙏🏻

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
اگه میشه برای پسر عموم  و دختراش دعا کنید. دیروز خاکش کردن. بابام میگفت این بچه ها سر خاک باباش ...

الهی بمیرم عزیزممم

چشم 😢😢😢😢♥️♥️

دعات کردم ازته دلم. واسه حاجتت صلوات هم فرستادم. میشه ازته دلت ازخدا بخوای امسال به ۲ تا خواستم ...

الهی که خدا هرچییییی میخواییی بهت بده مشکل ایشون هم حل بشه فدااات شم مرسییی💋💋💋

چشممممم🥰🥰 حنا  امضام❤️🙏🏻

الهی که به همه آرزوهات برسی حنا جونم

خوندم برات فدات شم مرسیییی😍🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♀️

2706