2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حاجت قلبی منم دعا کن

چشم

الهی که به هرچی میخواین برسین😍😍😍💋💋🌸🧚🏻‍♀️

🌹🌹🌹دعاکنید از شر فرد حسود و موذی زندگیم راحت بشم و چشمای نحسشو  از زندگی من بندازه بیرون🌹🌹🌹حلالم کنید خداحافظ
2731
وای من خیلی شمارو دوس دارم🥺🧚🏻‍♀️حس خوبی دارین بوی نی نی میدین🥺

فداتشم منم از شما حس خوبی گرفتم عزیزم سرشار از انرژی مثبتی ان شاء الله حاجت رواشی 😙😙

خدایا خودت برام معجزه کن.

انشالله همگی حاجت روابشین برای سالم بدنیا اومدن نینی منم دعا کنین

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

برات سوره ی قد و توحید و حمد خوندم حاجت روا شی عزیزم❤️

برای منم دعا کن اسمم نیلوفره واقعا نیاز دارم😓

چندتا آرزو تو دلم دارم میشه برام سه تا صلوات بفرستین؟هرشب دعاتون میکنم❤️
2740
من شفا ان شالله شماهم به خواستتون به زودی برسین

ایت الکرسی خوندم براتون انشالله به حاجتتون برسین مرسی عزیزم😍😍😍😘😘😘

🌹🌹🌹دعاکنید از شر فرد حسود و موذی زندگیم راحت بشم و چشمای نحسشو  از زندگی من بندازه بیرون🌹🌹🌹حلالم کنید خداحافظ
فدابشم عزیز مرسی لطف داری😘😘😘

قربووووونت😍😍🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♀️

اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم  اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم  اللهم صل علی ...

مررررسیییی عزیزم خدا دلتو شاد کنه به هرچی میخوای برسی😍🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♀️

عزیزم انشاا... حاجت روا شی لطفا برای منم دعا کنین خیلی شرایط بدی دارم و درموندم

ناامید نباش دوستم انشالله حل میشه عزیز دلم

الهی که به خواسته ات برسی خدا دلتو شاد کنه💋💋♥️

اگه میشه برای پسر عموم  و دختراش دعا کنید. دیروز خاکش کردن. بابام میگفت این بچه ها سر خاک باباشون  نشسته بودن خوراکی می خوردن نمی فهمیدن دیگه بابا هم ندارم....🥺🥺🥺

خدایاهر گاه دلم رفت تا محبت کسی را بگیرد تو او را خراب کردی ..خدایا به هر که وهرچه دل بستم تو دلم را شکستی..عشق هر کسی را در دل گرفتم تو قرار از من گرفتی..
فداتشم منم از شما حس خوبی گرفتم عزیزم سرشار از انرژی مثبتی ان شاء الله حاجت رواشی 😙😙

قربببوندشما😍🥺😍😍😍😍😍😍💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋مرسی فداتشم نی نی اوردین منم تگ کنین😍😍😍🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♀️

2706