2737
2739
عنوان

چطور میشه شوهرمو تعقیب کنم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1890 بازدید | 73 پست
اگه با این روشها میخای زندگی ت رو نجات بدی داری راه اشتباهی میری. اینها فقط اختلاف و مشکلات رو بیشتر ...

برای من زندگیم مهمه، اینارم میدونم مرد هارو تا حدودی میشناسم، من فقط میخام پای زنی در میون نباشه همین، 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍
تا چیز قابل قبولی ندیدی ک نمیشه راه بیوفته دنبالش...یه روز بری دوروز بری...شاید اون روزی ک میری دنبا ...

جی پی اس و شنود رو نصب میکنم حالا اگه چیزی باشه حتما سوار ماشین میشن دیگه 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جی پی اس و شنود رو نصب میکنم حالا اگه چیزی باشه حتما سوار ماشین میشن دیگه 

پس یه جوری بزار نفهمه بفهمه چیزی نباشه واکنش بدی ممکنه نشون بده

اگه نذری گشایشی بلدین برای ازدواج ممنون میشم بگین و برام دعا کنید منم یه ازدواج خوب بکنم 
2731
اولا هر باغچه ای رو بیل بزنی ممکنه توش کرم پیدا بشه برای همه مون هست زن و مرد هم نداره . ثانیا اینکا ...

این کارارو تا قبل متاهلی میشه تحمل کرد اما وقتی به یک نفر تعهد داره عقل هم داره پس لزومی نمیبینیم ک خیانت کنه

واسه پروفم که شما کاربرا گزارش زدین  .واسه امضامم که نی نی یارجان اخطار دادن ،دیگه چه دلخووووشی میمونه برام عرررررررر بازم شراره موهارو دیوونه کرده مامانش دلاشو عروسکی شونه کرده🚶🏿‍♀
اولا هر باغچه ای رو بیل بزنی ممکنه توش کرم پیدا بشه برای همه مون هست زن و مرد هم نداره . ثانیا اینکا ...

هیچ زنی مجبور به ادامه زندگی با باغچه پر از کرم نیست! 

زندگی ینی، صداقت، محبت، وفاداری، تعهد، اگر مردی قادر به رعایت کردن این قانون ها نباشه لیاقت زندگی با هیچ زنی را نداره، من ترجیح میدم با واقعیت رو به رو بشم تا یه عمر اینجوری قایمکی زندگی کنم، ما 1 بار دنیا میایم، وقتی خیانت کرده چه لزومی داره من با خوشروئی ونادیده گرفتن خودم به زندگی ادامه بدم؟ 

2740
بله منم تایید نکردم که ولی دلایل کنکاش نکردن رو گفتم 

بنظرم آدم بفهمه بهتره

حتی اگه باعث جدایی بشه

واسه پروفم که شما کاربرا گزارش زدین  .واسه امضامم که نی نی یارجان اخطار دادن ،دیگه چه دلخووووشی میمونه برام عرررررررر بازم شراره موهارو دیوونه کرده مامانش دلاشو عروسکی شونه کرده🚶🏿‍♀
پس یه جوری بزار نفهمه بفهمه چیزی نباشه واکنش بدی ممکنه نشون بده

نه نمی‌فهمه ایشالا، 

هیچ زنی مجبور به ادامه زندگی با باغچه پر از کرم نیست!  زندگی ینی، صداقت، محبت، وفاداری، تعهد، ...

درست میگید حق باشماست . کار شوهرتون هم اگر کرده باشه تایید نمیکنم

کاربر مرد هستم 
هیچ زنی مجبور به ادامه زندگی با باغچه پر از کرم نیست!  زندگی ینی، صداقت، محبت، وفاداری، تعهد، ...

شما 50% این زندگی بودین و هستین. اگر مشکلی توی زندگی پیش بیاد همه ش مربوط به شوهرتون نمیشه. مطمئن باشین اگر خدای نکرده چیزی باشه بی اعتمادی و صمیمیت از بین رفته رو شما هم درش دخیل هستی. نمیتونی خودت رو از تمام ایرادها و مشکلات مبرا کنی! اون مشکل رو پیدا کن...

ولی گاهی کرمها بدرد بخورن فقط به اندازه کافی تو باغچه باشند وکار ناصواب نکنند

2706