2737
2734
عنوان

چطور میشه شوهرمو تعقیب کنم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1872 بازدید | 73 پست

اگر تعقیب کردی و مطمئن شدی خیانت میکنه .. بعد میخوای چه تصمیمی بگیری ؟

اگر جزو خانم هایی هستی که بعدش میگی باید بسوزم و بسازم اینکار جز حال بد هیچی برات نداره و بعد فقط مجبوری خودخوری کنی 

ولی اگر این خیانت و خفت رو قبول نمیکنی برو 

اگه چیزی بفهمید جدا میشید ؟

100 درصد 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینو آره میخام انجام بدم حتما، شنود و َجی پی اس 

من روی ماشینم نصب کردم البته نه برای چک کردن شوهرم . برنامه اش هم روی گوشیت نصب میشه حتی در ماشینت رو هم بازکنن شما متوجه میشی حتی سرعت ماشین رو هم میتونی ببینی خیلی چیز خوبیه

2728
اینو آره میخام انجام بدم حتما، شنود و َجی پی اس 

اگه با این روشها میخای زندگی ت رو نجات بدی داری راه اشتباهی میری. اینها فقط اختلاف و مشکلات رو بیشتر میکنه! هر چی ریز بشی تو کارش و پلیس بازی در بیاری اونم مخفی تر کارش رو انجام میده.

بعدشم تا عمر داری نمیتونی بهش اعتماد کنی. یه کاری کنی بتونی بهش اعتمماد کنی! ببین دردش چیه آخه...

خیلی وقتا یه نفر فیلم +18 براش میفرسته شاید میخاد شما متوجه نشی یا جوک یا هر چیزی.

زیادی کنکاش کنی تهش یه چیزی در میاد بعد میمونی چیکار کنی. مردها توی خلوت هاشون با همدیگه خیلی حرفها میزنند یه یکی ش هم واقعی نیست و ممکنه اجرا نکنه ولی حرفش رو میزنه. ولی شما اگه شنیدی شدید برات مشکل ایجاد میکنه!

اگر تعقیب کردی و مطمئن شدی خیانت میکنه .. بعد میخوای چه تصمیمی بگیری ؟ اگر جزو خانم هایی هستی که بع ...

نه اگر بفهمم خیانت میکنه 100 درصد جدا میشم، چون نمیخام بچمم دست همچین مردی بمونه،  هرچند امیدوارم حسم بخاطره تغییرات هورمونی باشع 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍
2740
من روی ماشینم نصب کردم البته نه برای چک کردن شوهرم . برنامه اش هم روی گوشیت نصب میشه حتی در ماشینت ر ...

هزینش چقدر شد آبجی؟

خدایا...🤲از تومعجزه ای میخواهم...😔در حد بزرگی ات...در حد خدا بودنت...و تو خود بهتر می دانی...معجزه ای ک اشک شوقم را جاری کند...😭💔میشه واسه حاجت رواییم دعا کنین و ی صلوات بفرستین؟؟؟🙂🙌باشد ک روزی تیکر بارداری😚👶👶 بزارم...🤩😉🙃الهی آمین🤲😇

ول کن توروخدا اینکارا چیه

منم به گوشیه شوهرم حق ندارم دس بزنم یعنی چندسالع اصلا رمزشم نمیدونم 

کلا خوشش نمیاد میگه گوشی یه چیز شخصیه

اگه شرق تهران هستی لطفا از بابام خرید کن دستفروشه و لیف میفروشه.. خیر بیینی الهی🙏
اگه با این روشها میخای زندگی ت رو نجات بدی داری راه اشتباهی میری. اینها فقط اختلاف و مشکلات رو بیشتر ...

دقیقا همینطوره

اگه شرق تهران هستی لطفا از بابام خرید کن دستفروشه و لیف میفروشه.. خیر بیینی الهی🙏
دفاع از همجنس؟ یا دلیل قانع کننده ای دارین؟

اولا هر باغچه ای رو بیل بزنی ممکنه توش کرم پیدا بشه برای همه مون هست زن و مرد هم نداره . ثانیا اینکارشون ممکنه باعث تنش بیشتر بشه بینشون ثالثا به نظرم گفتگو خیلی مواقع کارساز تره رابعا . اگه چیزی بفهمه یا باید جدا بشن یا یه عمر با دل چرکینی ادامه بده

کاربر مرد هستم