2737
2739
عنوان

چطور میشه شوهرمو تعقیب کنم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1872 بازدید | 73 پست
شکت کاملا به جاست

والا دیروز گوشیش یه دینگ کرد رفتم نگا کردم دیدم از بازی اومده، بعد اومد گفت رفتی سراغه گوشیم؟ گوه خوردی و اینا 

منم والا ناراحت شدم هیچی بهش نگفتم، رفتیم بخوابیم بازم فوش داد. باز هیچی نگفتم اصلا، بعد خوابیدم دیدم اومده بغلم کرده، یجوری شده حس میکنم مشکوکه

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍
ولی گاهی کرمها بدرد بخورن فقط به اندازه کافی تو باغچه باشند وکار ناصواب نکنند

ما نفت میریزیم تو اون باغچه کرم هاش میره، اون باغچه رو هم میکنیم چاه توالت تا دیگه قابل استفاده کرم ها هم نباشه 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

19 هفته مونده به دنیا اومدن بچه تون؟؟؟    

خب این چه فرهنگی هست؟ ینی کسی اگر بچه داره حق نداره راه درستو انتخاب کنه؟ به نظرمن اگر کسی خیانت کنه قطعا پدر لایقی هم نیست و موندن پای همچین مردی بدبخت کردن بچه هم هست. 

شما 50% این زندگی بودین و هستین. اگر مشکلی توی زندگی پیش بیاد همه ش مربوط به شوهرتون نمیشه. مطمئن با ...

اگر مشکل و نارضایتی و کوتاهی از طرف من بوده باشه قبل از اینکه خیانت کنه باید از من میخواست، نه اینکه بعدش، 

بعد از عروسی حنا رو چیکار میکنن؟؟؟ 

2731
اگر دیدی چیزی نبود بیجا شک کردی چه اگربیرون مشکلی داشته باشه مشکلشو یه تکه شو تو خونه میاره اگرمعتا ...

والا تاحالا ک مخفیانه سیگار کشیدنش مشخص شده که این آسیبیه که به خودش میزنه، معتادم باشه یا خیانت کنه جدا میشیم، در غیر این صورت از مشکلی ک بیرون براش پیش اومده با خبر میشم و از دستم بر بیاد غیر مستقیم کمک میکنم 

به خونت وخانوادت برس مشکل خودش اگرباشه پیدا میشه چون ردش توخونه هست

زرنگه منم شک کردم دستم به هیچ کاری نمیره تو خونه، میترسم خیلی دیر متوجه بشم، که کار از کار گذشته و طرف بچه دار شده و.... 

2740
خب این چه فرهنگی هست؟ ینی کسی اگر بچه داره حق نداره راه درستو انتخاب کنه؟ به نظرمن اگر کسی خیانت کنه ...

من نگفتم چنین چیزی رو. اگر مشکلی هست راه حلش رو پیدا کنین! شما حق دارین زندگی خوبی داشته باشین و زندگی تون رو خودتون درست کنین وانتخاب هاتون رو خودتون انجام بدین.

والا تاحالا ک مخفیانه سیگار کشیدنش مشخص شده که این آسیبیه که به خودش میزنه، معتادم باشه یا خیانت کنه ...

داشتیم طرف دزد بود قبول هم نمی کرد که دزده ازش مواد پیداکردن قبول نمیکرد حاضر هم نبود تست بده هیچ کاری حاضر نبوده برای جلب اعتماد کاری انجام بده بهش گفتن کارت پایان خدمت بده کافیه اونم نداشت رد شد حالااگرشوهرت خیانت کنه ممکنه خلاف های دیگر هم کنه چون نمیتونه تمرکزکنه لومیره اولی که لورفت مقدمه لو رفتن بقیه خلافهاست مثلا اعتیاد وسیله ای ازدوستش بیاره خونه خرجش خیلی بالا میره موقعی که خانه نیست همکاراش ازش بیخبرن وخیلی چیای دیگر

والا دیروز گوشیش یه دینگ کرد رفتم نگا کردم دیدم از بازی اومده، بعد اومد گفت رفتی سراغه گوشیم؟ گوه خو ...

متاسفانه یکی از اقوام نزدیک اینجوری بود ...

یعنی اینکه خانومش شنود گذاشت تا ثابت کنه و ....

زیر بار اصلا نمیرفت حتی چند بار دعوا کردن و خانوم بخاطر بیتوجهی و همش تو گوشی بودن اقا رو با دست خالی متهم میکرد اقا هم کلی ننه من قریب و اینا ...

متاسفانه یکی از اقوام نزدیک اینجوری بود ... یعنی اینکه خانومش شنود گذاشت تا ثابت کنه و .... زیر با ...

شنود رو که گذاشت اقا کلی گریه و و قسم قران که فقیر و دارم بهش کمک میکنم ....  ولی بی هیچ وجه نشود رو نشون نداد ....

والا دیروز گوشیش یه دینگ کرد رفتم نگا کردم دیدم از بازی اومده، بعد اومد گفت رفتی سراغه گوشیم؟ گوه خو ...

اگربخواد زودهمه چیو پاک میکنه به یارو هم میگه یا زنگ نزن وقتی خانه م یا شمارشو به اسم کسی سیو میکنه یارو هم زرنگه قطعا دم به تله نمیده اگرشوهرت جواب نده حرف نمیزنه