2733
2734
عنوان

امروز به زور اومدم خونه مادرشوهر...🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 1016 بازدید | 81 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فقط باید یادبگیرید احساساتتون رو کنترل کنید وقتی تونستید خشم بغض ناراحتیتون رو کنترل کنید اونوقت میت ...

نامزد منم میگه بیخیال باش فقط بگو و بخند کن الکی ناراحتی نکن ولی بازم نمیتونم سر کوچیکترین چیز قیافم میره تو هم نامزدمم می‌فهمه

•°~میشه یه صلوات برام بفرستید~°•

هفته دیگه نرو خونه مادرش بشین خونت بگو نه خونه مادرمن نه تو 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
زندگی رو زهر خودت و همسرت نکن مث ی دختر خوب پاشو باروی باز ی ناهار خوشمزه بپز بعدازظهر هم ب شوهرت بو ...

خو ی راهی بگو کنترولش کنم نمیشه بخدا

To mera jan v jehani😍Az kurdm❤️ Tiker residen be arezom😍
فقط باید یادبگیرید احساساتتون رو کنترل کنید وقتی تونستید خشم بغض ناراحتیتون رو کنترل کنید اونوقت میت ...

عزیزم میشه منم راهنمایی کنی .قراره با مادرشوهرش اینا بریم مسافرت اکثرا تیکه میندازه .هر وقت با همسرم صحبت میکنم میگه چی گفتین؟ من نشنیدم باید کلا از همه چی سر دربیاره و تو همه امور دخالت می‌کنه .چطور برخورد کنم شما تجربتون بالاس

کاش تاپیک سیاست میزدی و ماهم یادمیگرفتیم خیلی فکرای خوبی داری واقعا اینجوری از هر لحظه میشه لذت برد

کاش تاپیک سیاست میزدی و ماهم یادمیگرفتیم خیلی فکرای خوبی داری واقعا اینجوری از هر لحظه میشه لذت ...

موافقم باهات منم نیاز دارم البته رو خودم کار کردم الان باز یکم بهتر شدم همه بهم میگن سیاست نداری

نمیزاره نمیدونم چرا اینجوریه با اینکه خیلی با خانواده خودم خوبه!

عزیزم شما پیشش با مادرش خوب باش برو جلو چشمش مادرشو ببوس بگو مامان نمیدونم چ حسی بین تو مادرام گیر کردم میام خونه شما دلم واس مامان خودم تنگ میشه میرمم اونج دلم واس شما تنگ میشه... تو اینکارو کلو چش همسرت کن از برخردتت لذت میبره بعدش هرچی بگی میگه چشم 

شکسته اما قوی تر از همیشه💪 واس پرواز کردن، اول باید سقوط کرد. 
وااا زوره مگه؟؟ نهار وایسا بعد عذر خواهی کن بگو داداش و خواهرام زنگ زدن بیا اینجام یه سر بزن.عصرم ب ...

استارتر تاپیک مگه ابرمامان نبود چیشد؟

💜صعود به گروه بنفش💜قد۱۶۵ هدف ۵۵الی۶۰💜وزن اولیه ۸۰😵وزن فعلی ۷۲🤩🤩 تاریخ بنفش شدن ۳/۱۶💜هدف ۶۰💜
2706