2733
2739

سلام خونه مادرشوهر و خانواده خودم با هم یه ربع فاصلست صبح منو همسرم اورد خونه مادرش هر چی گفتم بزار برم خونه مامانم امروز همه ابجیام و داداشام خونه مامانمم دورهمن نزاشت با اینکه منو‌ هر هفته میاره خونه مادرش میگه قرار نیس هروقت میخوای بری خونه مامانم بری خونه مامانت در صورتی که خیلی کم میرم خونه مامانم دلم داره از غصه میترکه منم از صبح خیلی ناراحتم حالا همسرم یسر اومده میگه با من قهری چرا واسه مامانم قیافه میگیری!خیلی ناراحتم یه غمی انگار توی دلمه

لطفا لایکم نکنید🤦🏻‍♀️🥲
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

توام بگو قرار نیس ۷روز هفته خونه مامان تو پلاس باشم

پفک نمکی سابق هستم برای سلامتی پسرم یه صلوات میفرسی ‏از الان دارم بـه اول فروردین سال ۱۴۰۱ فکـر مـیکـنم کـه چقدر قراره بــا تاریخ رنـد ۰۱/۰۱/۰۱ و جمله “این اتفاق هر صد سال یه بــار مـی افته” و چرت و پرتای دیگه زخم بشیم.  
2728

زندگی رو زهر خودت و همسرت نکن مث ی دختر خوب پاشو باروی باز ی ناهار خوشمزه بپز بعدازظهر هم ب شوهرت بو ببرتت خونه مامانت چراسیاست ندارید فقط بلدید غربزنید وقهر کنید کنترل احساسات ندارید

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...
2738
زندگی رو زهر خودت و همسرت نکن مث ی دختر خوب پاشو باروی باز ی ناهار خوشمزه بپز بعدازظهر هم ب شوهرت بو ...

منم خیلی خیلی زود احساساتی میشم اخم میکنم ناراحت میشم یکم از این سیاستا بیشتر میگی چیکار کنیم😢😢

•°~میشه یه صلوات برام بفرستید~°•
منم خیلی خیلی زود احساساتی میشم اخم میکنم ناراحت میشم یکم از این سیاستا بیشتر میگی چیکار کنیم😢😢

فقط باید یادبگیرید احساساتتون رو کنترل کنید وقتی تونستید خشم بغض ناراحتیتون رو کنترل کنید اونوقت میتونید بهترین تصمیم روبگیرید مثلا این خانم ب جای اینکه بقول خودش دلش بترکه باخودش بگه‌ بیخیال مگه‌ دنیابه اخررسیده این خوش میگدرونم وبعد باخنده وخوشرویی ب شوهرم میگم ببرتم خونه مامانم

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...
کاش میشد😢

میشه فقط خودت میتونی بهتر ازهزار تامشاور به خودت مشاوره بدی باخودت حرف بزن وخودتو متقاعد کن

2706